H-team Litvínov

Kde nás najdete ?

 

 

  Zpět na hlavní stránku H-team 

Jak se dostanete na naše letiště?

Naše RC letiště se nachází na ploše bývalého libkovického letiště. Letištní plocha má rozměry cca 800x150 m a zhruba uprostřed této plochy udržujeme RC modelářskou plochu o rozměrech cca 100x25 m.

RC letiště H-team Litvínov leží po pravé straně silnice spojující obce Braňany a Mariánské Radčice v okrese Most. Poloha letiště je graficky znázorněna na připojené mapě. Hlavní záchytné body jsou zdůrazněné tučným písmem.

Příjezd směrem od Prahy :

Pokud pojedete na naše letiště směrem od Prahy, minete po pravé straně benzínovou pumpu Benzina, motorest Holas, a do města Mostu odbočíte na druhém výjezdu ze čtyřproudé silnice, kterou jste dosud jeli. Tento výjezd je na úrovni obchodního centra Obi, jenž budete mít po své levé straně. Na prvním kruhovém objezdu (u benzinové pumpy Shell) se dáte směrem doleva, minete parkoviště u Obi a na křižovatce odbočíte vlevo směrem k děkanskému kostelu. Potom pojedete pořád rovně, po pravé straně okolo letiště Aeroklubu Mostdo obce Braňany. V této obci odbočíte na první křižovatce vlevo směrem na Mariánské. Pojedete opět rovně po hlavní silnici, po levé straně bude vodní nádrž a před sebou uvidíte hangáry bývalého letiště. Minete odbočku k hangárům a cca po 200 m uvidíte po pravé straně odbočku a směrový ukazatel na RC letiště H-team. Naše modelářská plocha leží cca 200 m od této silnice po pravé straně a je tedy zřetelně viditelná i z této silnice.

Příjezd směrem od Chomutova :

Při příjezdu k Mostu z Chomutova pojedete směrem na Prahu. Po pravé straně minete motel Asas a benzinovou pumpu Aral. Prvním výjezdem se dáte vpravo a přijedete k benzinové pumpě Shell a ke kruhovému objezdu. Odtud je cesta shodná jako cesta směrem od Prahy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět

Zpět na hlavní stránku H-team

Aktualizováno : 29.1.2001