knp2002-cesta.jpg (6857 bytes)

 

 

Příjezd do místa konání:

 

Od Prahy po dálnici:

U Poděbrad sjedete z dálnice (ona stejně dále nevede! Pozor, u sjezdu stojí pod mostem téměř nepřetržitě policejní hlídka a kontroluje známky, rychlost a zákaz předjíždění na mostě před koncem dálnice). Takže po sjezdu z dálnice se dáte směrem na Hradec Králové a v první vesnici za Chlumcem nad Cidlinou – v Novém Městě - odbočíte vpravo na Bohdaneč a Pardubice. V Bohdanči dojedete na náměstí, odbočíte vpravo a zhruba po 100 vlevo (je tam směrovka k hotelu Technik). Hotel je o dalších asi 100 metrů dál vlevo.

 

Od Pardubic:

Předpokládám, že do Pardubic se dostanete snadno, potom se dáte po rychlostní silnici směrem na Hradec Králové. U Baumarktu/Globusu odbočíte na Bohdaneč (je značeno). Projedete průmyslovou zónou Semtína a dostanete se po několika kilometrech do Bohdanče. Hned na začátku Bohdanče odbočíte doleva kolem autobusových zastávek (opět je tam směrovka k hotelu Technik) a potom doprava – a po pár metrech jste u hotelu. Pokud tuto odbočku minete dojedete na náměstí, odbočíte doleva a ještě jednou doleva. A jste tam zase!

 

Z Pardubic od vlaku nebo autobusu:

Pokud přijedete vlakem vystoupíte na pardubickém hlavním nádraží (nádraží ČSAD je nedaleko) a před budovou nádraží nastoupíte do trolejbusu č.3 – směr Bohdaneč. A ten Vás odveze až do Bohdanče. Vystoupit můžete na první zastávce v Bohdanči a dát se vlevo a potom vpravo, pokud první zastávku přejedete vystoupíte těsně za náměstím a dáte se zpět, na náměstí vpravo a potom vlevo. Od obou trolejbusových zastávek je to zhruba 400-500 metrů. Trolejbus od nádraží jezdí v intervalech cca 12 až 15 minut. Jízdné je 8,-Kč a jízdenky se kupují v trafice nebo automatech.

 

Jakékoliv další informace získáte kdykoliv na telefonním čísle

602 - 153 - 564