5.4.2016 Doplněny odkazy a informace o nově vzniklém týmu „přípravky“. Bližší info v záložce „týmy“ případně „fotogalerie“.

 

11.7.2014 Již už tradiční letní turnaj v malé kopané se na našem hřišti uskuteční 26.7.2014. Turnaj je plně obsazen, očekáváme tedy spoustu fotbalových zážitků po celý den.
Přijďte se podívat!!!

 

 

8.8.2013 Po nevydařené jarní části, kdy "A" týmu chybělo několik opor (ať už zranění nebo odchod za lepším), došlo k sestupu do nižší soutěže. Od sezóny 2013/14 bude "áčko" nastupovat k zápasům III. třídy.

 

23.12.2012 I letos nás čeká tradiční Silvestrovský fotbálek. Sraz na hřišti v 10:00 hod.

11.1.2012 Byl proveden menší „upgrade“ stránek. Momentálně probíhá zimní příprava. Tréninky jsou každý čtvrtek od 18hod na hřišti s umělým povrchem v Praze Čakovicích v ulici Jizerská - MAPA Od 28.1. začíná zimní turnaj v Satalicích – bližší informace a rozpis na stránkách ZDE

25.9.2011 Sezóna pro nás začala velmi špatně. Oba týmy dospělých mají po prvních pěti kolech pouhé 3 body za jednu jedinou domácí výhru. Doufejme, že nám podaří se z herní mizérie co nejdříve otřepat a povede se nám vyválčit do konce podzimní části dostatek bodů, aby na jaře nebyly sestupové starosti (v případě Atýmu). Snad k tomu pomohou hráči, kteří by se měli vrátit z marodky, a kterým vyprší tresty … 

2011/2012

 

 

2010/2011

 

                                                                                                                                                                                          

6.10.2009 Prvních 7 kol ukázalo, že tato sezóna bude velmi složitá. Áčko po poměrně solidním vstupu do soutěže ztratilo dech a v posledních čtyřech zápasech získalo jen jeden bod. Bohužel ani B-týmu se nedaří tak, jak bychom si přáli. Nezbývá nic jiného než doufat, že se podaří oběma týmům do konce podzimní části nějaké body posbírat, aby na jaře nebyly sestupové starosti (v případě áčka). Budeme držet palce!!!

21.6.2009 Zvuková upoutávka na blížící se TURNAJ (sobota 27.6. 09) ke stažení ZDE. (pro ty, co neznají „rapidshare“ – kliknout na tlč. „free user“ pak počkat cca 40s a následně kliknout na kulaté tlč. download)

15.6.2009 Tak nám skončila sezóna 2008/2009. Oba týmy dospělých se umístily ve středu tabulky („A“ 6. a „B“ 8. místo). Děkujeme všem příznivcům za podporu a těšíme se zase v polovině srpna u startu nové sezóny. V letní přestávce nás čeká již tradičně několik přípravných zápasů a turnajů. Ten první turnaj se bude konat na našem hřišti již v sobotu 27.6.2009. Jedná se o 1. ročník (a doufejme, že ne i poslední) turnaje v malé kopané, tak se přijďte podívat.

29.3.2009 První jarní kola jsou ovlivněna počasím a z něj vyplívajících odložených zápasů. "A" tým po dohodě nastoupil k prvnímu utkání s Radonicemi na um. trávě v Satalicích a odvezl si příděl v podobě 6ti gólů. Tento víkend má navíc zrušené utkání, protože soupeř St. Boleslav odstoupila ze soutěže. V neděli tedy hrálo jen Béčko a po nepřesvědčivém výkonu zachránilo domácí remízu 2:2 až 3min před koncem, kdy se míč odrazil od tyče do obránce hostů a od něj zpět do branky.

20.1.2009 Dva zápasy, dvě výhry. Turnaj ve Kbelích "Fotbalstore Cup" pro nás začal dobře. ZDE se můžete podívat na výsledky nejen tohoto zimního turnaje, včetně střelců branek.

9.1.2009 Hodně zdraví a štěstí v roce 2009. ZDE se můžete podívat na několik fotek z "povánočního" tréninku a Silvestrovského fotbálku.

 

 

 

15.12.2008 Po konci podzimní části přezimuje "Áčko" na 4. místě a "Béčko" na místě 11. Konec roku uzavře již tradičně Silvestrovský fotbálek (31.12. 10:00Hod)
Příprava na jarní sezónu by měla začít 10.1.2009 prvním zápasem na zimním turnaji ve Kbelích (rozpis utkání zde).

3.10.2008 Z nového ročníku uběhlo šest kol a naše týmy podávají slušné výkony. "Béčko" po horším začátku pomalu nabírá dech a stoupá tabulkou vzhůru. "Áčko" i přes nešťastnou domácí porážku drží skvělé 2. místo hned za favoritem soutěže z Klecan. Málem bych zapomněl na nově vytvořený tým žáků, kteří si vedou také poměrně slušně. Naposledy "sfoukli" doma výběr Škvorce 5:1. Kdo bude mít chuť, může podpořit naše nejmladší fotbalisty už tuto sobotu v 10:15 na horké půdě Hovorčovic :o)

30.7.2008 Měšičáci FOTO mají další trofej! Na turnaji v Mělníku se po loňském 2. místě dostali znovu do finále, ale tentokrát to bylo finále vítězné. Bližší informace ZDE

5.7.2008 Dnes na našem hřišti proběhl již tradiční letní turnaj "B" týmu. Zúčastnily se ho kromě domácího týmu ještě výběry Báště, Klíčan a Lužan. Našemu "Béčku" se nakonec v penaltovém rozstřelu podařilo zdolat Lužany, a proto pohár pro vítěze zůstal doma. V souboji o třetí místo bylo úspěšnější mužstvo Klíčan. Pár fotek z dnešního finále jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.  

13.6.2008 Čekají nás poslední domácí zápasy této sezóny. V sobotu 14.6. od 14:30 hod mužstvo Áčka přivítá Vyšehořovice a v neděli se Béčko rozloučí s III. třídou zápasem s Řeží. Následovat bude středeční dohrávka "A" týmu, který na základě rozhodnutí ČMFS musí odehrát původně kontumované utkání s V. Popovicemi. Tento zápas má stanoven výkop v 17.00hod.

4.5.2008 "Béčko" se dočkalo dalšího vítězství, když v derby s Velení dokázalo vstřelit 4 branky a inkasovat jen dvě. Přidal jsem několik fotek.

17.3.2008 Tak a máme za sebou první jarní kolo. Áčku se podařilo remizovat s týmem Radonic 1:1. Béčko bohužel podlehlo "B" týmu Úval 1:4. Z těchto zápasů je zde i několik fotek.

20.2.2008 Na turnaji v Kyjích se nám podařilo vyhrát základní skupinu, a proto jsme postoupili do finálové skupiny společně s týmy Radonic, Louňovic a Kyjí "B". Všechny zápasy se odehrají vždy v sobotu od 9:30hod. Další novinkou jsou zbrusu nové stránky http://www.ofspv.cz/ kde se dozvíte další podrobnosti o dění v našem fotbalovém okresu.

2.1.2008 Přeji všem fotbalovým nadšencům hodně zdraví do nového roku. V sobotu 5.1. začíná (dá se říci již tradiční) "Zimní turnaj v Kyjích". Bohužel došlo letos k menšímu informačnímu šumu a nejsou zatím zprovozněny nějaké "on-line" informace, jako tomu bylo loni na http://kyje.sweb.cz/. Podařilo se mi jen vypátrat jména soupeřů v naší skupině "B"(bez záruky :-)): Čakovice, Kyje C, Kyje B, Vyšehořovice, Praga, Všenory a  DOLNÍ POČERNICE B. Doufejme, že letos budeme na turnaji předvádět lepší fotbal, než tomu bylo loni ...

 

6.12.2007 Chtěl bych využít této možnosti a upozornit na jednu z "odnoží" Měšického fotbalu. A to na tým Měšičáci, který se letos účastnil celoroční soutěže (konkurence "Hanspaulské ligy") "ŽylaCup".
V. západní divizi vyhráli a postupují. Gratulujeme :-) Bližší info na http://zylacup.info/

31.10.2007 Díky již známé záležitosti ze sobotního derby budu mít asi více času na aktualizaci stránek. Zatím přidám pár fotek ze zápasu Měšice - Líbeznice. Jinak bych chtěl také pogratulovat "Béčku" k zisku prvních tří bodů ... Kdo se byl podívat, tak musí souhlasit s tím, že to byly zbytečné nervy ... Těch zahozených šancích bylo na naší straně opravdu moc :-(

27.8.2007 Jsou za námi první 2 kola v nové sezóně a s politováním musím konstatovat, že na herním projevu Měšických týmů se nic nezměnilo :-(. "A" tým i nadále trápí neproměňování vyložených šancí a "Béčko" pokračuje i přes omlazení kádru ve velmi slabých výkonech. Doufejme, že se tyto nedostatky podaří odstranit během několika tréninků, které se těší (jak se již v Měšicích stalo zvykem) hojné účasti ...   

4.8.2007 Po dlouhé odmlce jsem zase něco doplnil. 28.7.07 jsme skončili na turnaji v Lužanech druzí - foto najdete ve fotogalerii (kdyby chtěl někdo kvalitnější fotky napište mi mail). Dále mám info ohledně tradičního turnaje "A", který by se měl konat v sobotu 11.8.07 za účasti: Líbeznic, Třeboradic, Klecan a samozřejmě týmu Měšic.

25.3.2007 A je po prvním jarním kole. Áčku se podařilo otočit nepříznivě se vyvíjející zápas v Senohrabech a vyhrálo 2:1. Béčku se vstup do jarní části nevydařil a po prohře 2:0 s Pacovem je i nadále poslední. Uvidíme, v jaké formě se oba týmy představí v nadcházejících domácích utkáních...

23.2.2007 Máme měsíc do startu jarní části soutěže. Příprava se po herní a hlavně výsledkové stránce moc nedaří - dá se říci, že se pokračuje v podzimních výkonech... Co se týká běhu stránek, tak se mi podařilo konečně vydolovat z Ivana popisy z utkání podzimní části a přibylo i nějaké to slíbené foto ze zimního turnaje...

1.1.2007 Vítám Vás v novém roce. Doufám, že jste Silvestra ve zdraví přežili, a těší mne, že Vás zajímá, co nového nás v roce Jamese 007 Bonda čeká... Tak především to bude zimní příprava, která odstartuje v sobotu 6.1. 2007 ve 13:30. Jedná se o první zápas na zimním turnaji v Kyjích. Začíná se pěkně zostra s Louňovicemi. Bližší info ohledně turnaje by mělo být na tomto odkazu: http://kyje.sweb.cz/
Já se pak pokusím tento turnaj zdokumentovat z našeho pohledu ...

 

13.11.2006 A máme po podzimní části. Béčko se dalo trošku dohromady, a i když zůstalo na posledním místě, stáhlo rozdíl od dalších týmů na jeden bod. Pokud nás jaro zastihne v lepší formě, určitě se podaří III.třídu udržet. "Á" tým je na tom o poznání lépe, ale čtrnáct bodů zatím stačí jen na 10. místo. Takže pro oba týmy bude rozhodující jarní část soutěže. 

1.10.2006 Tak jsme za polovinou podzimní části a vypadá to zatím tak, že letošní sezóna bude tou poslední Béčka ve III. třídě. Výkonností je to opravdu na střed "pralesní ligy". Áčko zůstává také trochu za očekáváním, ale na druhou stranu po odchodu několika opor se i tak drží ve středu tabulky.

20.9.2006 Trošku opožděně, ale přece ... Začala nám nová sezóna a zatím to nevypadá nějak růžově. Ostatně to jste si už všichni stihli ověřit sami. JJ, když se netrénuje, tak ... Mno, ale hlavně že chutnají večeře...

9.8. 2006 Tak už jsem zjistil, že turnaj proběhne podobně, jako ten "béčkový", tzn. v jednom dni a to v sobotu 12.8. za účasti: Měšice "A", Kyje, Třeboradice a Olbramice (okr. Ostrava)
Jinak co se týká dalších věcí, tak Ivoš mi na tréninku s nadšením slíbil, že se postará o aktualizaci odkazů na stránkách, takže již brzy můžete očekávat další novinky ohledně našeho hřiště a klubu ... Snad nepřinese jen dvě fotky :-)

5.8. 2006 Blíží se termín druhého letního turnaje - Turnaj "Áčka". Zatím nemám podrobnější info o soupeřích (zatím vím jen o Třeboradicích a Kyjích) a o systému, jakým se turnaj bude hrát, ale proběhne o víkendu 12. a 13. srpna.

1.8. 2006 Dne 29.7. se uskutečnil již tradiční turnaj "malé kopané" v Lužanech nedaleko Plzně. Samozřejmě s naší účastní, která se nakonec ukázala, jako vítězná. Atmosféru turnaje Vám přiblíží několik fotek, tak mrkejte ... :-)

12.7. 2006 Tak první z letních turnajů se blíží. Turnaj „Béčka“ proběhne na našem hřišti v sobotu 15.7.2006. Účastní se ho ještě 3 týmy. Lužany, Líbezníce a Domeček Odolena Voda J. Turnaj je letos „jen“ jednodenní, takže se začíná již od 10.00hod. Přijděte se podívat, bude to krásné „divadelní“ představení pod širým nebem…

9.6. 2006 Přidány odkazy na zpravodajství ze zápasů. Zatím nejsou k dispozici aktuální rozbory. Chce to čas - Ivan dělá co může :-)

1.6. 2006 Tak už se WEB rozjíždí ... Příroda s námi :-)