logo.jpg (2897 bytes) Obchod se zaměřením na prodej vybavení jenž je nezbytností k provozování sportů jako HOROLEZECTVÍ, SKÁLOLEZECTVÍ, SKIALPINISMUS, VIA FERRATY, SPELEOLOGIE, TREKKING, TURISTIKA, CANYONING. Vše co je potřeba zde najdou i Ti jenž se chtějí jen tak podívat do přírody, stanovat, tábořit, kempovat, ... . Nabízíme též výbavu pro práce ve výškách a záchranné akce.

    Jak se k nám dostanete : Až pojedete lézt do Ádru, Teplic nad/Met., Broumovských skal, či na Ostaš tak     pravděpodobně pojedete přes Náchod. V tomto městě na hlavní ulici (Kamenice) vedoucí od nádraží na  náměstí kousek od nádraží v pasaži KAMENICE se nachází Váš cíl.
  
Můžete se s námi spojit 604 803605, 603 904633, nebo nám napsat up&down@quick.cz a objednat si jakékoliv zboží. My Vám je pevně zavážeme a odešleme v co nejkratším termínu na Vaší adresu - dobírkou.

lezec.gif (1544 bytes)             lezec1.gif (2104 bytes)

    Nabízíme Vám výrobky od zahraničních i českých firem. Tyto firmy jsou současnou špičkou ve svém oboru. Všechny jejich výrobky jsou přísně testovány a mají certifikáty UIAA, CE.

  charlet.gif (1921 bytes)moira.gif (2947 bytes)lanex.gif (2087 bytes)

  Up & DOWNUp & DOWNUp & DOWN