Vítá Vás hudební skupina

Skupina vystupuje převážně na společenských plesech na území celé republiky ale i v zahraničí. Hrajeme dle požadavku ve dvou až čtyřčlenném obsazení ve vinárnách, restauracích a barech, na svatbách, podnikových prezentacích, či jiných večírcích, případně na rodinných oslavách a jubileích.

Na vystoupení je připraven seznam skladeb , které jsou v repertoáru připraveny k okamžitému zařazení do programu na přání posluchačů. Pro každé vystoupení je připraveno více než 200 skladeb z oblasti zahraničního i domácího pop – rocku, lidové písně, dechovky, či country. Produkce skupiny je ze 70% zpívaná anglicky.

Kapela používá jednu z nejmodernějších aparatur, rozdělenou na subwooferový kanál a dva satelitní kanály o celkovém sinusovém výkonu 1400 W, jejíž složení a výkon je závislý na konkrétních technických a akustických parametrech v němž má být vystoupení uskutečněno. Výkonová aparatura může být také poskytnuta pro ozvučování jakýchkoli společenských akcí.

Kdo má zájem slyšet některé skladby z naší produkce, může si stáhnout   následující soubory MP3 :Skladby budou aktualizovány dodatečně   skladba1 .   skladba2 .   skladba3 .

Základní sestava

Andy - Renata Jelínková – zpěv, klávesy

Eddie – Ing. Petr Novák – zpěv, vokály, klávesy

a technické zabezpečení

Líba Ryšlinková– zpěv, vokály

   Hosté

Jaromír Rek – zpěv, vokály, klávesy, baskytara

Zdeňka Belloni – zpěv, vokály, klávesy

 

Kontakt:    Tel: +420585427591, mobil: +420723123555, +420777118075

e-mail: andymusic@quick.cz

 

 

Stránka se momentálně ještě aktualizuje, děkujeme za pochopení.