Pravidla pro komunikaci e-mailem

Vzhledem k specifiku e-mailů si dovoluji požadovat "Pravidla pro komunikaci e-mailem":

 

1. nekomunikujeme s e-mailovými anonymy
2. při první komunikaci a následně při změně Vaší e-mail adresy, sdělte prosím poštovní adresu se jménem, při druhé a další komunikaci již není nutné uvádět poštovní adresu
3. na e-mailový anonym, dopis bez zpáteční poštovní adresy (tj.: jméno, příjmení, ulice, číslo, PSČ, místo), není odpovídáno a je asistentkou na můj příkaz bez odpovědi vymazán
4. nepoužívejte e-mail, pokud Vám nelze odpovědět
5. neposíláme žádné ceníky e-mailem
6. zodpovězen Vám bude dotaz na konkrétní výrobek
7. poradenská služba je poskytována pouze na výrobek distribuovaný přes firmu ATC, tzn. i na výrobek zakoupený u jiného prodejce k němuž je vydán záruční list fy ATC.

Pro regulérní korespondenci e-mailem, kdy dochází ke shodě jmen a z dalších jiných důvodů, jsou vyžadována stejná a jednotná pravidla, jaká jsou nutná při písemné korespondenci do poštovní schránky.

Bez přiřazení e-mailové adresy k úplné poštovní adrese není korespondence možná, tak jako bez registrace u řady firem! Náš systém nedokáže odpovídat anonymům, stejně tak, jako nelze odpovědět na klasický dopis bez uvedené poštovní zpáteční adresy. Poštovní adresa s přiřazeným e-mailem slouží pouze pro vnitřní potřebu a není poskytována dalším stranám.

Jaromír Holubec v.r.


ATC, Astro Telescope Company, a. s.,
P. O. Box 75, Nordic Park, Seifertova 33, 750 02 Přerov,
http://www.atc-astro.cz

Copyright by ATC