AB AGENTURA

Au pair agentura právě pro Vás !!!

Jste ve věku 18 až 27 let? Chcete se zdokonalit v anglickém jazyce? Nejširší nabídka anglických rodin právě teď! Ideální čas pro sjednávání dlouhodobých a také prázdninových pobytů ! Nabízíme au pair pobyty v atraktivních místech Anglie !Navštívili jste stránku au-pair AB agentury se sídlem v Čáslavi, která si zřídila připojení na internet dne 20.4.1999. Nabízíme Vám kvalitní služby a jsme schopni se maximálně přizpůsobit Vašim požadavkům.Stavíme na otevřenosti,poctivosti a profesionalitě!Co nabízíme Pozor Servis Cena Aktuálně Reference Kontakt Podrobnosti Úřední hodiny Počítadlo

CO NABÍZÍME:
Zprostředkování au-pair pro dívky a chlapce v Anglii,zejména v okolí Londýna a překrásné oblasti Buckinghamshire.

          NOVĚ: OBLAST  SURREY !!!
 
          JIŽNĚ OD LONDÝNA  -  DOSTUPNOST  DO  LONDÝNA  od  25  do  45  minut  

Zpět na obsah

 
POZOR!!!: Naše dívky jsou umisťované do dobře situovaných rodin, některé bydlí ve stejné čtvrti jako hvězdy světového showbysnysu! Staňte se sousedkou BRUCE WILLISE !!!
Zpět na obsah

PŘEDNOSTI NAŠÍ AGENTURY:

Spolupracujeme s renomovanými agenturami,které mají mnohaleté zkušenosti. Při sjednávání pobytu jednáme otevřeně a upřednostňujeme osobní konzultaci s klientem,aby bylo možno zajistit maximální spokojenost obou stran. Poplatek za zprostředkování budete skládat až při předání originálu zvacího dopisu hostitelské rodiny a všech dalších dokumentů,které od nás potřebujete k výjezdu. Naše partnerské anglické agentury zajišťují pestrý program pro nové au pairs. Oblíbená jsou rovněž neformální Coffee Mornings.

 

Zpět na obsah


CENA

Cena za zprostředkování pobytu AU PAIR činí 1, 350 Kč a je rozdělena na zálohu 350 Kč (platí se při zaslání registračního dotazníku) a 1000 Kč, které se platí až při předání zvacího dopisu a dalších náležitostí nutných pro výjezd do Anglie. Cena je stejná pro chlapce i pro dívky!

Zpět na obsah

AKTUÁLNĚ

Po celý rok přijímáme přihlášky na dlouhodobé pobyty v délce od půl roku do 2 let. I nyní je vhodná doba pro přihlášky na tyto pobyty. Výběr rodin je dostatečně široký, abychom Vám mohli vybrat rodinu přesně podle Vašich představ!
          
Z nejnovějších nabídek:
 
        
          Nyní je obecně nejvhodnější období přihlášek pro pobyty s nástupem od září 2005.
       Nabízíme širokou paletu atraktivních bohatých rodin v bezpečných oblastech.  
       Výborné reference! 

Chcete-li kvalitu, pak naše rodiny jsou Vaší správnou volbou!!

                

                    » Máme stále volná místa i pro MALE AU-PAIRS !

              

Naše stálá klientela hostitelských rodin je neustále doplňována novými zájemci z řad dobře situovaných anglických vrstev. Myslete na budoucnost! Zkušenosti z pobytu v Anglii Vám poskytnou šanci k získání atraktivního zaměstnání.
Zpět na obsahMůžete si ověřit pravdivost našich údajů!!: Nabízíme Vám možnost ověřit si naše informace přímo u našich klientek. Když nám zavoláte, můžeme Vám dát telefonní čísla dívek,které jsou teď v Anglii, nebo jejich rodičů. Sami se můžete přesvědčit, zda jsou s pobytem spokojeny!

Zpět na obsah

KONTAKT
Mgr.Jitka Břízová, AB AGENTURA,Malinová 1493,286 01 Čáslav

tel: 737 489247 nebo 327 314941

E-mail: ab.ag@iol.cz


Zpět na obsah

PODROBNOSTI:

Pokud je Vám 18-27 let,nejste vdaná a nemáte děti,tak pak toto je pro Vás ideální příležitost. Máte možnost zdokonalit se v angličtině, získat cenné životní zkušenosti, poznat fascinující místa a kulturu stabilní evropské demokracie a v neposlední řadě zlepšit i svou finanční situaci! Délka pobytu ve Velké Británii bude záviset pouze na Vašem přání - od dvou měsíců do dvou let. Zajišťujeme rovněž prázdninové pobyty v rodinách.

Celková pracovní doba za týden obvykle činí 25 hodin. Minimální "kapesné" je  £ 55 týdně, obvykle ovšem dosahuje vyšších částek.

Povinností au pair je péče o děti a některé lehčí domácí práce.

V Anglii budete mít možnost navštěvovat jazykové kurzy na College nebo v soukromí a vykonat některé z těchto zkoušek: The First Certificate Exam , the Certificate in Advanced English, the Proficiency Exam, Oxford Preliminary, Oxford Higher and the Oral London Chamber of Commerce Konkrétní informace o možnostech výuky v dané lokalitě Vám poskytne Vaše hostitelská rodina.

K úplnému vyřízení žádosti je třeba nám zaslat : 1/ vyplněný dotazník (zašleme Vám jej poté co nás kontaktujete) 2/ Váš osobní dopis rodině ( Vaše stručná charakteristika, vztah k dětem, příp.hudební vzdělání, koníčky) 3/fotografie 4/reference - doporučení od dvou osob či organizací (bývalý zaměstnavatel, učitel, vedoucí dětského tábora aj.) reference musí obsahovat stručnou zmínku o Vašich povahových vlastnostech, vztahu k dětem, smyslu pro zodpovědnost atd. - text v angličtině, adresy, podpisy, telefon. Detaily jednotlivých náležitostí Vám samozřejmě vysvětlíme podle konkrétních podmínek pro které budeme zařizovat Váš pobyt.
 
Zde si můžete stáhnout registrační dotazník : dotaznik.doc
Jestliže dáváte přednost formátu rtf pak stahujte zde: dotaznik.rtf
Dotazník vytiskněte, prosím, na jeden list !
 
 
Zpět na obsah
 
S Vašimi dotazy a žádostmi se můžete kdykoliv obrátit na náš e-mail ,mobilní telefon a stále v provozu je i naše telefonní hlasová schránka.
 
počítadlo této stránky říká, že jste návštěvník číslo
 
 
Zpět na obsah