KLECE HLUBOKÉ 40 cm - MALÍ PAPOUŠCI


Sestava

CHOVNÁ KLEC


Pro menší druhy papoušků (andulky, agapornisové, papoušíčci vrabčí, aymary, neofémy nebo také vzácnější a náročnější drobní exoti. Zahraniční chovatelé v klecích podobných rozměrů provozují úspěšně také chovy amerických čížků i většiny evropských druhů a jejich mutací včetně např. stehlíků). Konstrukce i celkový vzhled vychází z provedení a nabídky předchozí. Shodné je tedy i nabízené příslušenství a doplňky. K základnímu vybavení vedle bidélek a venkovních krmítek patří také vnitřní závěsná hnízdní budka. Proti dosavadnímu provedení pro kanáry a amadiny je v tomto případě přední stěna ze silnějších (2 mm) drátů, robustnější jsou rovněž rýhovaná bidélka (nasazují se z vnitřního prostoru klece), dle druhu papoušků nebo požadavku chovatele může být odolnější a tužší i provedení venkovních krmítek. Plastové zásuvky mají boční vedení a na obvodových stranách jsou svrchu překryté pevnou plastovou lištou, což usnadnuje čištění klecí a zvyšuje celkový komfort. Běžné typy koupelniček lze zavěsit do manipulačních dvířek. K úplnosti nabídky sestav patří sokl shodné konstrukce jako u klecí pro kanáry a amadiny. Detailní pohled na provedení budky a další podrobnosti najdete v odkazu detaily.

Rozměr klece : délka - 85 cm, hloubka - 40 cm, výška - 50 cm

Cena včetně základního vybavení = 2.600, - Kč  (2.550, - Kč pro agapornidy). Budky pro agapornidy jsou bez hnízdního důlku.



ZVĚTŠENÉ PROVEDENÍ


Zvětšené provedení


Je zatím vyráběno v omezeném množství. Na obrázku je demonstrováno s kompletním základním vybavením. Oproti výše popisované chovné kleci se liší pouze výškou, která je v tomto případě necelých 60 cm. Vše ostatní je totožné, tedy i půdorysné rozměry, takže klece obojího provedení lze ukládat standartně na sebe. Může vyhovět i jiným větším druhům. K variabilnosti použití patří také s minimem technické zručnosti možnost zavěšení rozměrově větší hnízdní budky zvenčí klece (není předmětem této nabídky) do stávajícího otvoru v přední stěně. Klec je možno používat i jako domov pro ochočeného papouška – mazlíčka.



Chovná klec


Rozměr klece : délka - 85 cm, hloubka - 40 cm, výška - cca 60 cm

Cena včetně základního vybavení = 2.850, - Kč  (2.800, - Kč pro agapornidy).



Chovná klec


ÚPRAVY


Po dohodě je možné provedení bez budek případně s předními stěnami bez otvorů pro budky. Rovněž je možné zhotovit otvory s dvířky menšími pro zavěšení budek malých velikostí v případě požadavku provedení pro amadiny apod. Dále je možno klece doplnit drátěnými rošty na dna zásuvek. Ceny úprav od základního provedení se stanoví podle konkrétních případů.




B-CAGES HOME