Tipy a Triky k dohrání BecherMana

Cenné rady od lidí, kteří dohráli hru do konce

 

Existují dva riskantní způsoby, jak se vyhnout dopadení v situaci, ze které není běžného úniku.

První způsob se nabízí sám, logicky: Rychle se otáčet a utéct cestou, kterou k nám přišel hlídač. Zmítáme-li se dostatečně rychle, hlídač nebude schopen nás chytit - ovšem spoléhat na toto řešení mohou jen zkušenější hráči s rychlými prsty.

Drýhým osvědčeným způsobem je použití teleportu po dopadení. Ve chvíli. kdy becherman křičí - hlídač si samozřejmě myslí, že mu Becherman nemůže utéct - použít teleport a doslova tak "utéct hrobníkovi z lopaty".

Samozřejmě, že nejpohodlnější způsob, jak se hlídačům skrýt, je prosté schování v pracovní kóji - ty však bývají ke konci levelu obsazené. Další ze způsobů, jak zůstat neviděn je rovněž "bondovský". Pokud suneme předmět, je to samo o sobě nápadné, avšak stráž nevidí kdo jej sune. Proto si hlídači začnou všímat Bechermana jen když se za předmětem pohne. Je proto zábavné například odblokovat hlídači cestu z jeho teritoria posunutím bedny, zůstat tiše ani nemuknout, počkat až přejde okolo nás - a poté v klidu proniknout k nehlídaným bonusům či kancelářím. Důležité upozornění - Becherman, krčící se za posunutým předmětem, je sice "neviditelný" - není však v bezpečí. Pokud na něj hlídač omylem narazí - Becherman je odhalen a zatčen.

Bezpečnými místy jsou:

  1. Kaluže vody - nikdo se na Bechermana neodváží, neboť nikdo nechce riskovat zmáčené sako/šaty/uniformu. (Vzhledem k tvrdým podmínkám na tomto pracovišti by byla jakákoli škoda na pracovím oděvu trestána snížením platu.)
  2. Kóje - nikdo z hlídačů nemá přístup do kójí, neboť by mohl být žalován za zneužívání svého postavení, snižování pracovního výkonu, obtěžování a za přerušení osobního soukromí. Zákon je zákon - Becherman jej nijak nepřekračuje - Becherman je zvaný host.

 

Jak už je ve hře řečeno, v celé budově hrozí kolaps přetlakovaných vodních nádrží. Splachováním se tlak maličko snižuje a potrubní katastrofa se tak oddaluje. Za každý spláchnutý záchod získá becherman malé bodové ocenění a za spláchnutí všech záchodů na patře získává hráč extra skóre, které se výrazně projeví v celkovém ohodnocení. A proč tedy nesplachují sami zaměstnanci? Majitel korporace zakázal z "úsporných důvodů" užívání toalet v pracovní době!

ZPĚT na hlavní stranu