Práce s energií

 

Kombinace hudby, tichosti, energetických cvičení, práce s konstelacemi a humoru, protkaná příchutí momentu a rezonujícími energetickými spojeními mezi přítomnými lidmi, nás může snadněji spojit s jemnými dimenzemi reality, které jsou vždy tady, i když skryty našim běžným smyslům.

 

Jak dnes vědci potvrzují - vše je energie. A protože je energie relativně bez formy, práce s energií coby metoda umožňuje pohybovat se stavy bytí s větší lehkostí a v proudu, prohloubit spojení s jinýma lidmi, přírodou, a s naší živou planetou.

 

V dlouhodobějším hledisku dovoluje člověku posunout se k tomu, co můžeme nazývat kosmický proud, nebo gravitační tah, který postupně odnímá silové pole naší historie, zvyků, vzorců chování, a my pak můžeme žít svůj život s větší spontaneitou, naše jednání se stane mnohem živějším a novým, a život se otevře oslavě, tanci, hře; čímž také ve skutečnosti je.

 

Semináře jsou určeny pro ty, kteří mají dost kuráže a důvěry nechat jít staré, ochutnat svou vlastní přirozenost, esenci, Bytí, prohloubit svůj každodenní život.

 

Více o práci s energií si můžete přečíst v Husí knihovně