Aktuality / Historie / Soupiska / Tabulka / Termíny / Výsledky / Fotogalerie / Jak do haly / Muži "A" / Muži "B" / Junioři
optimalizováno pro rozlišení 1024 x 768
tyto stránky navštívilo
zvědavých florbalistů

Komentář ČFbÚ (11.02.2002)

TJ JM Mentos Chodov změnil styl, značně přitvrdil a nese to ovoce. V sobotu vedl nad Brnem 3:0 ještě těsně před koncem 2. třetiny, pak hosté přidali a snížili na rozdíl jedné branky. V 53. minutě napřáhl z dálky Procházka míček se od břevna odrazil evidentně zpět do hřiště, k údivu hostů i domácích uznali rozhodčí branku. Brno ještě snížilo, ale na remízu nedosáhlo.
V neděli proti Tatranu Střešovice podal vynikající výkon brankář Pajer, jemuž Mentos vděčí za vítězství. Domácí hráli s vytaženou agresivní obranou, kterou nepouštěli Tatran do jeho obvyklé kombinační hry. Jediná branka padla po pěkné nahrávce Procházky, kterou využil Kratochvíl. Ve třetí třetině Tatran zmáčkl Mentos na jeho polovině, ale branku se mu dát nepodařilo.