Římskokatolická farnost u katedrály sv. Bartoloměje v Plzni

Odkazy

Úvodní stránka Historie Kostely Pracovníci farnosti Svátosti Pravidelně Aktuality Sváteční slovo Odkazy
OdrážkaServer plzeňské diecéze

Oficiální www stránky plzeňského biskupství včetně rozpisu bohoslužeb, elektronického Diecézního zpravodaje a dalšími zajímavostmi ze života plzeňské diecéze.


OdrážkaSchola u Redemptoristů

Oficiální stránky Scholy u Redemptoristů. Je tam možné získat stručnou informaci o historii kostela sv. Jana Nepomuckého v Plzni, dozvědět se něco o současném sboru u Redemptoristů, poslechnout si několik ukázek z repertoáru sboru, či prohlédnout malou kolekci fotografií.


OdrážkaSlovenské katolické centrum v Plzni

15. října 2004 zřídil plzeňský biskup František Radkovský v rámci Poradny pro cizince a utečence Diecézní charity Plzeň Slovenské katolické centrum sloužící všem věřícím Slovákům v Plzni.


OdrážkaRodinné centrum Plzeň

Stránky občanského sdružení Rodinné centrum Plzeň - činnost klubu maminek, možnosti rekreace na faře v Těnovicích, malé obci jižně od Plzně ...


Odrážkawww.víra.cz

Abeceda víry na Internetu. Na těchto stránkách postupně naleznete ucelený pohled na víru, pohled od A do Z... Přejeme Vám vše dobré od Boha!


OdrážkaChristNet

ChristNet.cz znamená Christian Network in Czechia, tedy Křesťanská síť v Česku. ChristNet.cz je tedy síť křesťanský sitů, což jsou rozsáhlé celky webových stránek, v Česku a na Slovensku. V současnosti je v síti ChristNet.cz samotný projekt ChristNet.cz a projekt Katolík.cz. Připravují se však i jiné sity.


Odrážkawww.katolik.cz

OdrážkaPastorace.cz

Web provozuje Pastorační středisko, jehož ředitelem je P. Ing. ThLic. Aleš Opatrný. Za projekt je odpovědný Mgr. Ignác Mucha. Projekt existuje a funguje i díky skupině dobrovolníků. Web má být širokou nabídkou podkladů pro pastorační činnost a duchovní život. Cílem není systematické zpracování témat, ale spíše nabídka "polotovarů" a prostor pro sdílení (nápadů, názorů, informací).


Odrážkawww.isidor.signaly.cz

Portál Sv. Isidora - patrona Internetu


Odrážkawww.krestanstvi.cz

Na těchto stránkách naleznete křesťanský pohled na otázky původu světa a smyslu lidského života.


Odrážkahelp.misie.cz

Křesťanská linka důvěry na internetu.