Dům se nachází v klidném a tichém přírodním prostředí na úpatí hory Smrk, vzdálenost z centra obce cca 3 km. K dispozici jsou dva samostatné apartmány. Parkování je na pozemku u domu. Pobyt s domácím zvířetem není možný. Nejbližší obchod s potravinami a restaurace jsou vzdáleny 2 km. Nejbližší možnost koupání v řece Čeladenka je 10 minut chůze, lyžování na sjezdovce Opálená s vlekem 4 km. Pro děti možnost lyžování a sáňkování na svahu za domem. Apartmá U vlaštovek má výhodnou polohu pro podnikání pěších horských túr i cyklistických výletů. V zimě lze od domu vyjíždět na běžkách. Možnost úschovy lyží nebo kol a pod. v uzamykatelném prostoru. WiFi napojení na internet.

Apartmán 1 má kapacitu 6 osob a obsahuje ložnici, sedací nábytek, TV, kuchyňskou linku s lednicí, koupelnu s vanou a WC a další samostatnou ložnici.

 Apartmán 2 má kapacitu 4 osoby a obsahuje dvě samostatné ložnice, další samostatný obývák s kuchyňskou linkou a lednicí, sedacím nábytkem a TV. Také koupelnu s vanou, WC a pračkou.

Cena za lůžko a noc při týdenních pobytech:

500,- Kč/dospělou osobu a noc .Pobyt se platí předem na účet.

Vedlejší náklady na místě žádné - cena zahrnuje: ložní prádlo, ručníky, energii, vodu, rekreační poplatek a parkování. 

Kontakt : Jana Kahánková, Čeladná 475, 739 12,
mobil: +420604175514, +420607087837,
jkahankova@iol.cz

Apartmán 2: (pro zvětšení kliknout na foto) Tento apartmán má samostatný vchod

 

Apartmán 1: (pro zvětšení kliknout na foto)