3.10. 2001 Novinky
3. NP JKA - Hradec Králové
Tuto sobotu se uskuteční 3. kolo NP JKA, tentokrát v Hradci Králové.
Nominovanými za náš klub jsou: Pavla Dymáková, Klára Štěpánová, Kateřina Štěpánová, Jiří Hajný, Vít Ronovský a Radek Poskočil
Jako rozhodčí jsou za náš klub delegováni Jiří Vítek a Jiří Pokorný (oba závodí za České Budějovice)

Výsledky najdete po víkendu zde.

Novinky
Jiří Vítek a Jiří Pokorný instruktoři JKA karate
Jiří Vítek a Jiří Pokorný byli výkonným výborem Českého svazu karate JKA jmenováni instruktory JKA karate.
Oba působí v chrudimském klubu jako trenéři, jsou dále rozhodčími, zkušebními instruktory a v neposlední řadě také reprezentanty Českého svazu karate JKA.

1. 10. 2001 Výsledky
MS WSKA
Ve dnech 7.-9. 9. 2001 se v Praze konalo Mistrovství světa WSKA. Z našeho klubu se této soutěže zúčastnili reprezentanti Pavla Dymáková (kata, kata team), Jiří Vítek (kumite, kumite team) a Jiří Pokorný (kumite, kumite team).
V kvalitní konkurenci si z českých reprezentantů vedl nejlépe Stanislav Koubek, který obsadil 3. místo v soutěži kata a stejnou příčku vybojoval také spolu s Radkem Zounkem a Vláďou Budínem v soutěži kata team.
Dalším úspěchem české reprezentace je stříbrná medaile ženského družstva kumite.