VIKING sport
Půjčovna lodí
Sea Kayaking
Prodej lodí
Historie

Půjčovna na Orlíku

Vodácká půjčovna Viking sport, provozuje v letních měsících u Orlické přehrady půjčovnu mořských kajaků, se zaměřením na SEA KAYAKING. Půjčovna je umístěna na pláži u kempu Popelíky, sto metrů od přehradní hráze. Přilehlé zátoky umožňují plavbu na mořském kajaku i pro ty, kdo nemají téměř žádné zkušenosti s tímto druhem sportu.

Půjčovna lodí - Popelíky

Začínající vodáci si mohou zapůjčit rekreační kanoe typ Vltava, nebo klasické vodácké kanoe typ Vydra.

Vltava

Půjčovna lodí u Orlické přehrady je v červenci a srpnu v provozu  denně od 9.00 - 18.00 hod.

Pro školní kolektivy a sportovní kluby poskytujeme v jarních měsících květen a červen  slevy na zapůjčené kajaky, pádla a plovací vesty. Poradenské služby pro organizování kayakingu na Orlíku, přepravu lodí  včetně vodáckého programu na Orlík nebo Slapy. Jsou to jedny z mála velkých vodních ploch, vhodné pro putování na mořském kajaku, které mohou rovněž nabídnout i hezké členité břehy s hlubokými zátoky.

Sea Orlík

Chcete li opravdu poznat nejatraktivnější části "Orlického jezera", je potřeba si kajak zapůjčit na více hodin nebo dnů. Na delší organizované výlety SAE ORLÍk se vyjíždí od Zvíkovského podhradí, nebo zámku Orlík. Půjčení kajaku včetně pádla a plovací vesty stojí 160 Kč na den.

Jazero a zámek Orlík

 

Využijte nejhezčí měsíc květen, kdy už je příjemně teplo, příroda je pestře zbarvená a Vy budete mít celou vodní plochu téměř pro sebe.

Kontaktní informace:  Jiří Červenka,  Tlustice 60,  Hořovice  Tel: 0316/514421  0316/2049  0602- 275651 vikingsport@quick.cz

Kontaktní informace v červenci a srpnu: Kemp Popelíky, Milešov n./Vlt., tel. 0602- 275651 vikingsport@quick.cz

                                 Zpět na hlavní stránku