Cenová nabídka.

 

 

Kapela "KLAXON rock" vystupuje výhradně živě, bez použití playbacku či halfplaybacku. Svoje vystoupení nabízí pořadatelům ve dvou cenových variantách, které lze zvolit podle velikosti prostor, kde má vystoupení probíhat. Repertoár je v obou případech shodný.  

V prvním případě lze hovořit o klasické bigbítová tancovačce v délce 4 až 5 hodin, přičem ozvučení středních i velkých sálů či letních parketů bez problémů zajistí vlastní zvukař skupiny, stejně jako osvětlení podia. Cena pořadu je 5.700,-kč + doprava 15,5o kč/km, ( jedno osobní + jedno nákladní auto, výjíždějící z Kolína). Celková cena závisí na skutečné délce vystoupení, počtu ujetých kilometrů a také individuální dohodě.

Druhá varianta přichází do úvahy pro menší prostory, kluby nebo hospody s kapacitou sálu do 150 osob. V tomto případě skupina nabízí program s názvem "Face to Face", s použitím malého ozvučovacího systému, se kterým dociluje autentického soundu, přímého kontaktu s posluchači a v neposlední řadě i příznivé ceny pro pořadatele. 

POZOR !!!:  nejde o nějakou akustickou verzi vystoupení kapely typu "unplugged", ale jde o plnohodnotnou produkci klasického repertoáru KLAXONu s použitím veškerých elektrifikovaných nástrojů a aparatur skupiny. Délka pořadu jde i v tomto případě individuálně dohodnout a tomu pak odpovídá i celková cena. Základní cena je 3.000,-kč + doprava ( jedno vozidlo: 5,5o kč/km). Plakáty skupina zasílá samostatně, dle objednávky pořadatele .

 

S m l o u v a    o    h u d e b n í    p r o d u k c i  zde !!