CO HLEDÁME...

Máme zájem o kontakt s jiným párem na úrovni ve zlínském nebo sousedním kraji, který by chtěl s námi strávit příjemné chvíle u nás nebo kdekoliv jinde, povídat si, bavit se, ... a po vzájemném seznámení se třeba oddat sexu - ať už vedle sebe nebo "na střídačku".

KDO JSME...

Marie

"Je mi konečně už 38 let, vyrostla jsem do 165 cm, papkala jsem do 65 kg, jsem modrodiplomovou absolventkou výšky technického směru v Brně, narozena ve znamení rozporuplných BLÍŽENCŮ (o blížencích na webu). Ráda čtu, zajímá mě psychologie (kterou dálkově studuji), medicína a teoreticky také různá náboženství. Taky docela ráda rodině něco dobrého uvařím, když je čas. Nerada uklízím a žehlím. Ráda posedím se známými při sklence vína a při jemné cigaretce (jinak přes den nekouřím, jen příležitostně). Pracuji mimo svůj vystudovaný obor ve vedení firmičky zabývající se převážně službami."

Josef

"Taky je mi 38 let (se ženou jsme spolužáci ze střední školy), výška 176 cm, váha 78 kg, vysokoškolské vzdělání technického směru jsem získal v Brně, narodil jsem se ve znamení LVA (taky nějaký podobný odkaz jako Marie). Hodně času trávím u počítače, jinak taky rád čtu nebo poslouchám hudbu (bohužel často musím do sluchátek, protože Korsakova nebo Mozarta rodina zrovna denně nemusí - ale jinak mám taky rád modernější hudbu - Stromboli, Pink Floyd, Lenka Dusilová,... jen mít víc času). Pracuji také mimo vystudovaný obor ve vedení firmičky se službami místního rozsahu. Mám rád posezení s přáteli při víně nebo jiném dobrém moku, kdy si také příležitostně zapálím nějaké to cigárko.

Naše rodina

Jsme manželé již sedmnáct let. Máme dvě děti - holku 13 a kluka 10 let, které nám spolknou poměrně hodně času, někdy i nervů (hlavně ta "puberťačka"). Žijeme v centru malého města ve zlínském kraji. Jo, ještě máme malého pejska (knírač malý, pepř a sůl). Téměř všechen čas mimo práci trávíme jako rodina spolu.

NAŠE SPOLEČNÉ ZÁLIBY...

Především cestování kamkoliv a kdykoliv - pokud zůstane čas a prašule, výtvarné uměni, plavání, sauna ...

NAŠE PŘEDSTAVY A "POTĚŠENÍČKA"...

Za dobu našeho soužití jsme si vybudovali velmi silný partnerský svazek. To se projevuje také v našem společném sexuálním životě (obrovsky nás uspokojuje, během posledních let jsme "to" hodně "vypilovali", jsme labužníci, někdy i několikrát denně se zavíráme v ložnici se slovy "Děti, jdeme si na chvíli odpočinout"). Nejsme příznivci příliš extrémních "sexi - praktik", ale něčemu trošku jinému než je standard se v patřičné "erotické atmošce" nebráníme. Moc rádi bychom si náš manželský sex trochu "přikořenili" společným dováděním s nějakým párem podobného ražení. Na sklonku letošního léta jsme něco podobného okusili na základě inzerátů na internetu a velice nás to nadchlo. V Marii to k našemu všeobecnému (příjemnému) překvapení probudilo touhu trošku se pomazlit i "holky s holkama".

Pokud jste jste také tohoto "ražení" a chtiví vyzkoušení podobných "radovánek", můžete nám odpovědět na náš e-mail. Moc se těšíme. Marie a Josef