Martin Růžek - jízdní řády Slaný-Praha a zpět

Již od roku 2005 (s přestávkami) se zabývám sestavováním souhrnného jízdního řádu Slaný-Praha a zpět. Nic podobného není nikde k sehnání a já jízdní řády sám potřebuji pro vlastní dojíždění do práce. A když už to dělám, proč si výsledek nechávat jen pro sebe? I Vy si tedy můžete jízdní řády stáhnout, a to zdarma. Jsou ve formátu XLS (pro MS Excel) a velikost po vytištění je tak akorát, aby se to vešlo do běžného pouzdra na doklady (stačí uprostřed jízdní řád přehnout). Samozřejmě si můžete jízdní řád upravit (např. odstraněním řádků zastávek, které nepoužíváte) a pak se to možná vejde i na jednu stránku...

 

Jízdní řády Slaný-Praha a zpět (platí od 3.5.2015)
Děkuji paní M. L. za aktualizaci souhrnného jízdního řádu. Obsah je bez záruky správnosti či pozdějších aktualizací.

Jízdní řády Slaný-Praha a zpět (platí od 15.6.2014)
A opět (když to teda budete číst odspodu) děkuji přítelkyni, která nechce být jmenována, za aktualizaci souhrnného jízdního řádu. Obsah je bez záruky správnosti či pozdějších aktualizací.

Jízdní řády Slaný-Praha a zpět (platí od 6.1.2014)
Znovu děkuji přítelkyni, která nechce být jmenována, za aktualizaci souhrnného jízdního řádu. Obsah je bez záruky správnosti či pozdějších aktualizací.

Jízdní řády Slaný-Praha a zpět (platí od 13.9.2013)
Děkuji přítelkyni, která nechce být jmenována, za doplnění aktuálních změn do souhrnného jízdního řádu. Já sám už autobusem jezdím jen zřídka, takže jsem přestal jízdní řády sledovat. Obsah je bez záruky správnosti či pozdějších aktualizací.

Jízdní řády Slaný-Praha a zpět (platí od 3.3.2013)
Změny oproti minulé verzi:
- spoj Lo (560010) v 5:30 ve směru do Prahy jede o 10 minut dříve (dosud jezdil v 5:40)
- spoj Lo (560010) v 6:10 ve směru do Slaného jede o 15 minut dříve (dosud jezdil v 6:25)
- na lince Lo (560010) byl zaveden nový spoj ve směru do Prahy s odjezdem v 7:00
- na lince Lo (560010) byl zaveden nový spoj ve směru do Prahy s odjezdem ve 14:45
- linka Ža (560400) byla zrušena (dosud jezdil jeden spoj ve směru do Prahy s odjezdem v 6:45)

 

Jízdní řády se starší platností

 

Pro rychlou orientaci jsou některé spoje barevně zvýrazněny. Výhradně víkendové a sváteční spoje jsou podbarvené černě; všední spoje, které nejezdí denně, jsou podbarvené šedou barvou. Pokud tedy jedete ve všední den, pak nepodbarvený spoj nejspíš pojede (není-li den před svátkem apod.), u šedého raději zkontrolujte den v týdnu a na černé se dívejte jen v sobotu, v neděli a ve svátek...

 

| Moje dorty | Napište mi | Můj syn Matýsek | Moje dcera Violka | Můj syn Vítek |