Lékárna MOFA zahájila provoz v květnu 1999. Zpřístupnila kvalitní a profesionální lékárenskou péči svým pacientům a zákazníkům nejen v přilehlé spádové oblasti a za dobu své existence si již vydobyla své postavení mezi ostatními lékárnami v Mostě. V únoru 2001 lékárna otevřela výdejnu léků a zdravotních prostředků v Bečově u Mostu.

Provozovatelem lékárny je MOFA spol. s r. o., jednatelkou společnosti je paní Jitka Božkovová, odborným zástupcem paní Mgr. Milena Čenská.

Barevna_sklenena_kulicka.gif.gif (983 bytes)

Lékárna poskytuje základní lékárenské služby:

Barevna_sklenena_kulicka.gif.gif (983 bytes)

Otevírací doba lékárny:

Lékárna je otevřená během celého pracovního týdne tak, aby pokryla ordinační hodiny lékařů v okolí i mostecké nemocnici (včetně lékařské pohotovosti) a umožnila i zákazníkům pracujícím na směny obstarat si své léky. Otevřeno je celý den bez polední přestávky, včetně soboty.

Barevna_sklenena_kulicka.gif.gif (983 bytes)

Kde nás najdete?

Lékárna sídlí v budově Všeobecné zdravotní pojišťovny, pod sídlištěm Liščí vrch. Je dostupná městskou hromadnou dopravou, a to směrem z centra i nádraží, na nedalekých zastávkách zastavují autobusové linky č. 17 a 30. Před budovou je k dispozici parkoviště včetně 2 vyhrazených míst pro invalidy. Vchod do lékárny je upraven pro bezbariérový přístup.

Copyright © 2001 Mgr. Benedikt Juris, e-mail: jurisb@quick.cz Last modified: 13. 12., 2001