Pes zlatý |
Třída mladých: |
V1 | Greg Dioxan (Ami Jungle King - Denny
Dioxan) |
V2 | Far od Žlutého kříže (Guno z Lysolají
- Etna z Karlického údolí) |
V3 | Aron z Červeného hrádku (Albert Xantiko
- Jannet od Ivetky) |
V4 | Corel Placatka (Aramis z Bronxu - Bosorka
Placatka) |
VD | Chris Dračinec (Gabor z Dybohůrky - Extra
Dračinec) |
VD | Gor od Žlutého kříže (Guno z Lysolají
- Dixie z Karlického údolí) |
VD | Seros del Tajo (Saverio di Soragna - Fama del Tajo) |
Mezitřída: |
V1, CAC | Furio z Metaboxu (Idol Armida - Dafné Indiánsky Brloh) |
V2, r. CAC | Xalonne Moravia Box (Odwet Exkalibur - Quendolynn
Moravia Box) |
Třída otevřená: |
V1, CAC | Eder Optima grata (Nick del Nettuno - Xinta v. Ranzieshof) |
V2, r. CAC | Gero z Ringu (Idol Armida - Orka Floyd Fender Edda) |
Třída pracovní: |
V1, CAC | Mulen z Dybohůrky (Zoff v. Hause Rehberg - Wendy z Dybohůrky) |
Třída šampionů: |
V1, CAC | Unabomber Moravia Box (Kilian v. Purgstall - Natalia
Moravia Box) |
Pes žíhaný |
Třída mladých: |
V1, CAJC | Einstein od Stříbrňáku (Périco du Val d´Europe -
Quenny v.d. Klinge) |
Mezitřída: |
V1, CAC, CACIB, BOB | Perry Czech Ja-Ka (Balu v. Hause Romeo - Lussy
Czech Ja-Ka) |
V2, r. CAC | Garp ze Šárovce (Idol Armida - Roxy z Jiti) |
Třída otevřená: |
V1, CAC, res. CACIB | Grand Aritabox (Harry od Ivetky - Extra
Aritabox) |
V2, r. CAC | Hook od Morového sloupu (Andy od Morového sloupu -
Chadé z Faunova dvora) |
Třída pracovní: |
V1, CAC | Ezra Pešmar (Faustus v. Thinginia - Carnegie Pešmar) |
Třída šampionů: |
V1, CAC | Ami Jungle King (Donar Lemiku - Hanny Atomic Green) |
Fena zlatá |
Třída mladých: |
V1, CAJC | Emsy-Eso z Hlubockého zámostí (Gabor z Dybohůrky -
Cina z Hlubockého zámostí) |
V2 | Zombie Moravia Box (Apol von Burg Znojmo - Querry Sue Moravia
Box) |
V3 | Afrodita z Červeného hrádku (Albert Xantiko - Janet od
Ivetky) |
V4 | Gisa od Žlutého kříže (Guno z Lysolají - Dixie z Karlického
údolí) |
VD | Chanel Etna Box (Carlo v. Weinring - Adélka Etna Box) |
VD | Luisa Nabori Czech (Iggy Ipon Saan - Fera Narcius) |
Mezitřída: |
V1 | Hera v. Krawums (Armagedon della Maxy Box - Caramba v.
Krawums) |
Třída otevřená: |
V1, CAC | Dunja Jisuko (Zeffiro della Cadormare - Wittoria Jisuko) |
V2, r. CAC | Magnussi z Dybohůrky (Zoff v. Hause Rehberg - Wendy z
Dybohůrky) |
V3 | Catty Bohemia Amon (Othelo Floyd Fender Edda - Ailin Miramar-box) |
V4 | Ívn z Dybohůrky (Adan de Zizur - Wendy z Dybohůrky) |
Třída pracovní: |
V1, CAC | Nency od Ivetky Vel-Om (Ulisse della Barbariga - Evelin od
Ivetky) |
V2, r. CAC | Hébé Ibra (Dionýsos Mračivec - Decci z Hlubockého
zámostí) |
Třída šampionů: |
V1, CAC, CACIB | Bijou Jisuko (Plato v.d. Hazenberg - Unique Jisuko) |
Třída veteránů: |
V1 | Ailin Miramar-box (Exkalibur v. Hofmannstal - Ester z Lysolají) |
Fena žíhaná |
Třída mladých: |
V1, CAJC | Herie ze Šárovce (Idol Armida - Carmen ze Šárovce) |
Mezitřída: |
V1, CAC, r. CACIB | Peggy Czech Ja-Ka (Balu v. Hause Romeo - Lussy
Czech Ja-Ka) |
V2, r. CAC | Blaze of Glory Kett Box (David del
Colle dell´Infinito - Oxana Moravia Box) |
V3 | Juliet Nostris Canis (Darius Optima grata - O´Key Lider) |
Třída otevřená: |
V1, CAC | Venezia del Roxius (Teck del Colle dell´Infinito -
Fiamma dei Montecchi) |
V2, r. CAC | Hillary od Morového sloupu (Andy od Morového sloupu -
Chadé z Faunova dvora) |
V3 | Gracy z Ungeltu (Harry od Ivetky - Eržika z Ungeltu) |
Třída pracovní: |
V1, CAC | Encatadora Pešmar (Faustus v. Thinginia - Carnegie Pešmar) |
V2, r. CAC | Henrieta Dračinec (Grand Alfa-Pol - Extra Dračinec) |