Program MůjKalendář je zdarma ke stažení zde

Program je freeware. V případě, že si přejete síťovou verzi programu nebo si přejete promítat v programu své obrázky jako Vaši reklamu, kontaktujte autora programu zde: mujkalendar@quick.cz


         

O programu 

   Program p racuje pod systémy Windows. Slouží k dennímu připomínání  svátků, narozenin a ostatních výročí a událostí Vašeho života. Stačí si jednou zapsat  příslušná data narození, jména a příjmení Vašich blízkých a známých do svého souboru výročí a program Vám bude sloužit stále. V době své nečinnosti Vás program zabaví promítáním obrázků. MůjKalendář si stačí prohlédnout denně, když se automaticky vyvolá po spuštění Vašeho počítače.

*****

    V dnešní uspěchané době trávíme většinu svého času honbou za svým uplatněním, obživou, penězi,   za svými požitky - za svou seberealizací. V závalu povinností, práce a shonu často zapomínáme na své blízké přátele, někdy i na nejbližší členy své rodiny.
    Jaký je to ale život bez dobrých přátel, bez vzájemného porozumění?   Co očekáváme od svých známých, ke kterým jsme sami nevšímaví? A přesto, náprava je prostá:
„Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi“   (Lukáš 6,31)
    A náš zájem o člověka může začínat třeba tím, že mu popřejeme k svátku a k narozeninám. Že se Vám ještě nestalo, abyste zapomněli popřát některému z příbuzných, kolegyni nebo svému vedoucímu svátku nebo k narozeninám?
    Program MůjKalendář Vám pomůže leckterá opomenutí napravit a bude Vám dobrým rádcem po celé roky.
  NETservis
  Můjkalendář
 Upraveno 7.7.2005

 

 

 

O autorovi

Jmenuji se Vladimír Němec. Třicet let se zabývám programováním. Životní zkušenosti a tělesný handicap mne přivedly na cestu k Bohu. Věřím, že jen láska dokáže zachránit náš svět. Pán Ježíš Kristus, Boží syn, je mým osobním Spasitelem

Počítadlo přístupů : 

Návštěvní kniha