index.1.jpg (2375 bytes) Escuela Espaňola-Škola španělštiny        index.2.jpg (2375 bytes)

Kateřina Rodríguez


Kontakt:
Kateřina Rodríguez
EE-ŠŠ, Escuela Espaňola Škola španělštiny
Vrapická 704
272 03 Kladno 3 Dubí

tel.: 0312/86410
0728/127419
0312/663399
foto1.gif (110909 bytes)
pen_1.jpg (11700 bytes)

S naší školou celoročně do Španělska

Paní Rodríguez pro Vás se svými spolupracovníky připravila velmi zajímavý program v turistickém středisku, v Peňíscole. Peňíscola je nejkrásnějším místem na pobřeží Costa del  Azahar – Pobřeží pomerančových květů . Letovisko leží cca 200 km jižně od Barcelony a 100 km severně od Valencie. Přes 2 km dlouhá písečná pláž je vyhledávána turisty z celé Evropy. Staré město Peňíscola , jemuž  vévodí hradní pevnost ze 14.stol., se rozkládá na impozantním skalnatém masívu, vybíhajícím do moře. Nezapomenutelnou atmosféru mají uličky starého města   zejména večer a v noci, kdy rozpálený kámen již poněkud vychladne a Vy můžete navštívit řadu  obchůdků, hospůdek, barů či diskoték.

 

pen_5.jpg (11348 bytes)

Škola španělštiny

Nejenom v Čechách, ale i ve Španělsku  bude probíhat výuka španělštiny pro začátečníky a pokročilé. Důraz je kladen především na využití  naučeného jazyka v praxi. Tzn., že výuka bude probíhat  nejen v budově školy, ale také přímo na pláži nebo v restauraci, kde budete moci vyzkoušet  své nově získané  znalosti např. při objednávce špan. národního jídla PAELLA. Pro žáky jsou velmi zajímavým bodem výuky přednášky týkající se španělských a latinsko amerických reálií. ( historie, literatura, kultura, politika, hudba, slavení svátků a gastronomie).  Za pozornost stojí kurzy číšníka, barmana, kuchaře, delegáta a průvodce ve Španělsku a Latinské Americe. Samozřejmě v českém a ve španělském jazyce. 

pen_2.jpg (11316 bytes)

Středisko volného času při EE-ŠŠ v Peňíscole

V našem středisku volného času jsou pro vás připraveny kurzy, které vedou španělsky hovořící učitelé. Každý si zde přijde na své. Určitě se nebudete nudit při lekcích aerobiku, latinskoamerického tance nebo flamenca.  Koho by nelákala jízda na koních nebo na vodních skútrech? Pro všechny, kteří chtějí dobře vypadat a ještě se nenásilnou formou něčemu naučit, je připraven kosmetický koutek, kurz zdravé výživy a odtučňovací kúra. A   aby byla naše nabídka úplná, nezapomeňme na naši Seznamovací agenturu A.Z. Alice Zummerová-(seznamování od A do Z), která bude spolupracovat se španělskými agenturami. V našem středisku bude též fungovat psychoterapeutický koutek, který bude obzvlášť vhodný pro přepracované podnikatele.

pen_3.jpg (9091 bytes)

Výlety

Díky své zeměpisné poloze je Peňíscola výchozím bodem pro výlety do severních i jižních oblastí Španělska. Pojedeme se podívat do půvabné Valencie, která je proslulá historií El Cida, podnikneme celodenní výlet do vzdálenější Barcelony, kde kromě jiného navštívíme úžasný podmořský park. Pozveme vás do světa her v zábavném parku Port Aventura v Salou a do vodního parku v Benicassimu vzdáleném 50 km. V blízkém městě Vinarós se zaposloucháme při večerním programu do rytmu ohnivého flamenca, součástí večera bude typické španělské  jídlo paella a nápoj sangría. S naší školou navštívíte také blízké středověké městečko Morellu a  římskou Tarragonu, podnikneme celodenní výlet do nádherné přírody Montserratu a tajuplné arabské Granady, kde shlédneme jeden z divů světa, maurský palác Alahambru. Během pobytu se dopravíme lodí golondrínou do okolí Peňíscoly. Dále je pro vás připraven bohatý výukový program. Ve volných chvílích si sami můžete zorganizovat  zábavu podle nabídky:

 -          jízda vláčkem po okolí

-          cvičení papoušků v ornitologickém parku

-          kolotoče, různé atrakce v lunaparku

-          návštěva středověké večeře

-          návštěva strašidelného domu

-          tenisové kurty

-          pronájem lodí, šlapadel s klouzačkou

-          pronájem kol a různých vozítek pro 2-8 lidí……

 

Výuka v našem objektu v Peňíscole s možností využití celé škály nabídek probíhá celoročně. Nejenom letní sezóna je atraktivní. Naopak překvapí vás, jak probíhají  běžné nebo sváteční dny i v jiném ročním období. Nejpoutavější je oslava svátků-fiest. Poznejte jak se dovedou Španělé bavit. Proto neváhejte, zavolejte si pro bližší informace a využijte bezkonkurenčních nízkých cen, která naše EE-ŠŠ nabízí. Posuďte sami :

 -doprava luxusním autobusem do Šp. a zpět ……………..……2400 Kč

-ubytování(7 nocí)……………………………………….1200-1500 Kč

-výuka ŠJ (týden)………………………………………………..500 Kč

-jeden kurz ve středisku volného času(týden)……………….……300 Kč

-stravování (v objektu je k dispozici bar a restaurace, možnost polopenzí a plných penzí. Ceny upřesníme během září 2001)