Tak takhle vypadám
Můj fetiš


Konečně jste se dostali na mou stránku. Buď Vás sem přivádí Vaše zvědavost, nebo skutečná touha vyzkoušet něco nového. Anebo jste už prošli nějakou zkušeností a rádi byste TO prožili znova. Není nic jednoduššího, než proklikat tuto stránku - tedy především fotky. Rozhodnutí, jak zareagujete už záleží jen a jen na Vás. Můžete mi třeba napsat Email a pokusit se tak se mnou setkat, nebo jen tak si zamailovat, popř. se na něco zeptat. Máte hozenou rukavici ...

Nyní se pokusím napsat něco o mne:


A kdo vlastně jsem? Každopádně muž měřící 180cm. Svou štíhlou 80-83kg vážící atletickou postavu se snažím si udržovat posilováním. Musím se přiznat, že nepravidelným... K mým koníčkům patří veškerý sport: kolo, plavání, lyžování, box, bruslení aj. A co má sexuální orientace? Každopádně hetero, ale cítím se také bi. Rád se v soukromí oblékám do dámského oblečení, ne dalece vzdálenému těm, které můžete vidět na fotografiích. Velice mne láká zkusit sex s mužem. Oblékám se, a to celkem pravidelně, do gumy - vlastním punčochy a tílko :-) .
Vzrušuje mne i latex a igelit. Občas se zabalím i do smršťovací fólie, ale je to jen velice slabá náhražka gumy. Nejsem proti vyzkoušet i bondage a podobné praktiky.


Proč jsou mé fotografie bez hlav? Nemám zapotřebí hned odhalit svou identitu. Samozřejmě se nebráním při vzájemných sympatiích někomu své foto mailnout. Ale zatím jen v případě, že dostavu foto Vaše!


Pokouším se stále přes net s někým seznámit, ale doposud bezúspěšně. Najde-li někdo z Vás odvahu, se mnou zkusit sex, a to v rozličných obměnách, může mi poslat majlík. A jelikož ses o mne už docela dost dozvěděl, připiš své vlastní představy a jak bys mi to udělal a v čem bych byl oblečen. Samozřejmě se nebudu bránit, kdyby se to líbilo i dívce! Stačí tak málo, jen se ozvat. Výměně rolí se nebráním! Tak co, jdeme na TO?


Zvětší foto 1 Zvětší foto 2 Zvětší foto 3
Pěkné.. ...a tady, no to přece ujde... ...jo je nádherný pocit!

Další obrázky, tentokráte v gumě: , zas já, tady taky, taktéž, taktéž, jak bysmet.

Nahoru Email