R E I K I

Principy  Reiki

Právě dnes se nehněvej

Právě dnes si nedělej starosti

Cti své rodiče, učitele a starší

Na své živobytí si vydělávej čestně

Buď vděčný každé živé bytosti

REIKI mistr - učitel

Michal Kronovetr

 

REIKI  SEMINÁŘE 

LÉČEBNÁ METODA VHODNÁ PRO  VŠECHNY

  CO JE REIKI?

Jistě znáte ten obrázek: děťátko se uhodí a běží s pláčem k mamince. Ta mu zcela podvědomě položí ruku na bolestivé místo a uklidní ho. Pokud by ona maminka byla zasvěcena do Reiki, kromě příjemného pohlazení by byl její dotek i léčivý.

Reiki je jednoduchá přírodní léčebná metoda. Pomocí přikládání rukou se naučíte odstranit bolesti, chronické obtíže, dětské (ale i dospělé) kašle, rýmy a další nevítané průvodce našich dní. Ani bolest zubů není problémem, což jistě mnohé potěší. 

     Reiki pomáhá odstraňovat z těla zbytky léků (např. po užívání antibiotik a jiných dlouhodobých léků), odstraňuje únavu a stresy.

     Pomocí Reiki nastartujete obranný systém  těla a tím předcházíte např. podzimním a zimním chřipkám, angínám a průduškovým obtížím, atd. 

     Léčivá energie Reiki harmonizuje tělo na všech úrovních a díky ní se člověk stává klidnějším a daleko lépe řeší každodenní zátěžové a stresové situace.

  JAK PROBÍHÁ REIKI SEMINÁŘ?

    Začíná se povídáním. Kdo jste a proč jste přišli na seminář Reiki. Co očekáváte od Reiki, jaké naděje a touhy vkládáte do kroku, který jste právě učinili. Povídá se samozřejmě o Reiki o Vašich zkušenostech, pocitech , o zkušenostech těch, kteří semináře absolvovali a nyní pomáhají sobě i ostatním. Záleží jen na vás, rozhodnete-li se jen naslouchat, nebo i mluvit.

     CO SE DOZVÍTE A NAUČÍTE NA REIKI SEMINÁŘI?

Naučíte se jak a kam pokládat ruce při provádění celkového ošetření. Dozvíte se, jaké polohy rukou jsou vhodné při chřipce, kašli, bolesti zubů, bolestivém žlučníku, atd.

Naučíte se standardní relaxaci, která je úvodním krokem k mnoha dalším dovednostem. Dozvíte a naučíte se, jak srovnávat čakry pomocí Reiki.

  PŘI JAKÝCH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍCH LZE REIKI POUŽÍT?

    Při všech. Drobné chirurgické zákroky (úrazy) přestávají bolet téměř okamžitě. Hojení po větších operacích (žlučník, kýla, páteř) probíhá zhruba sedmkrát rychleji. Rány se hojí a čistí zevnitř ven a bolestivost je závislá na frekvenci ošetření (je-li rána ošetřena 3x denně, je možné dosáhnout i bezbolestného hojení.). Reiki je ale především prevence. Lidé s pravidelným celkovým ošetřením jsou méně nemocní, vyrovnaní a klidní. Když už onemocní, průběh nemoci je velice krátký a mírný. Pro příklad k zubaři jít musíte, ale po zákroku nemusíte trpět žádnou bolestí i bez prášků proti bolesti.

  DOST ČASU NA KAŽDÉHO

      Semináře I. stupně mají počet účastníků do 10 lidí.

     Zasvěcení do Reiki probíhá individuelně, to znamená, že pro každého účastníka semináře má Mistr Reiki vyhrazený čas, kdy se věnuje jen jemu. Odpadají tak některé problémy "hromadných" zasvěcení - bolesti hlavy, neschopnost použít Reiki ošetření apod.

     Každý účastník semináře může individuelně, nebo s ostatními konzultovat s Mistrem Reiki  zdravotní stav (ať již svůj nebo např. rodinných příslušníků) a  naučí se za pomoci praktických ukázek nejvhodnější polohy rukou při ošetření a systém životosprávy pro konkrétní problém.

KDO MŮŽE ABSOLVOVAT REIKI SEMINÁŘ?

    Kdokoliv. Reiki semináře jsou pro všechny. Mohou se jich zúčastnit jak dospělí, tak děti, bez rozdílu věku. Pro absolvování Reiki semináře nejsou potřebné žádné zvláštní schopnosti nebo dovednosti, ani předchozí příprava.

     Pokud už např. rodiče absolvovali Reiki seminář, mohou nyní přijít jako "doprovod" se svými dětmi. Stejně tak absolventi dřívějších Reiki seminářů mohou doprovodit své přátele, partnery, apod.

  JAK BRZY PO REIKI SEMINÁŘI LZE REIKI POUŽÍT ?

   Ihned. Po zasvěcení, které je součástí semináře, mohou již všichni účastníci přikládat ruce na bolestivá místa ať již na svém těle, nebo mohou pomoci jiným.

 

PO  ABSOLVOVÁNÍ SEMINÁŘE MÁTE REIKI NA CELÝ ŽIVOT

     Nezáleží na tom, budete-li svou dovednost používat denně, nebo jednou za čtrnáct dní. Tato vaše schopnost vám bude dána již jednou provždy. Jestliže použijete Reiki za rok, za dva roky, za pět let, stále jste do Reiki zasvěceni a bude vámi proudit až do konce života.

REIKI SEMINÁŘ U VÁS

  Pokud budete mít zájem, je možné uspořádat Reiki seminář u Vás doma, nebo ve Vámi vybraných prostorách. Podmínkou je minimální počet účastníků 8 a vše ostatní již lze zařídit po předchozí domluvě o místě a termínu.

Pro zlepšení zdravotního stavu je možné i bez absolvování semináře podstoupit ošetření u Mistra Reiki. Zastávám stanovisko, že ošetření vkládáním rukou má provádět každý, s jakýmkoliv stupněm Reiki včetně mistra Reiki. Praktické zkušenosti s mnoha klienty tento můj názor jen podporují. Pořádáme semináře nejen prvního stupně Reiki - který je popsán výše, ale i semináře všech ostatních stupňů. Termíny a podmínky je možné domluvit individuelně.
KONTAKT A DALŠÍ INFORMACE:

   REIKI mistr - učitel

MICHAL KRONOVETR

SÁZAVSKÁ 79

257 22  ČERČANY

TEL. 0301  77 67 80

email: kronovetr@iol.cz