Co nabízíme:

Naše firma má dlouhodobou zkušenost se zakázkovou výrobou truhlářských výrobků. Specializujeme se na výrobu oken, jak špaletových, tak i obloukových s ditherm-sklem. Vyrábíme též okna do nových roubených chalup i přesné kopie starých, případně historických oken a dveří, jenž na svých objektech už dosloužily.

Dveře vyrábíme jak vchodové, tak i interiérové se skleněnou výplní, jsme schopni dodat dveře také s různým stupněm zabezpečení ( mříže, bezpečnostní kování atd.), palubková garážová vrata se zateplením klasickými tepelně-izolačními materiály, i bez zateplení. Vyrábíme také schodiště v klasické, nebo lomené podobě, včetně zábradlí.

Samostatnou kapitolou naší činnosti je zakázková výroba nábytku z masivu, lamina, nebo jejich kombinace. Vyrábíme kuchyňské linky, s možností zabudování vestavných elektrospotřebičů, obývací stěny, skříňky, komody, dětské přebalovací pulty, dále dřevěné postele jednoduché, patrové, nebo letiště, nábytek do dětských pokojíčků, selský i zahradní nábytek atd.

Ze stavebního truhlářství provádíme obklady štítů budov, vstupních prostorů, apod.

Výrobky dodáváme v prvotřídní kvalitě s povrchovou úpravou, na přání zákazníka i bez, v krátkých dodacích lhůtách a hlavně za příznivou cenu, která je stanovována individuálně dle použitého materiálu a technické náročnosti výrobku.

Kontaktujte nás