Web kočičího útulku BOCA v Bukovanech u Kyjova na Jižní Moravě

 


BOCA

utulek.boca@quick.cz
©2003 by M.K.

> Zpět <

 

Virtuální adopce (na dálku)

Mnoho lidí by si rádo osvojilo kočičku z útulku, ale netroufají si z různých důvodů: nemají pro ni místo, mají nějaké jiné malé zvířátko (křečka, morče…) o které se bojí, nejsou si jisti z časových důvodů, jestli by se mohli o ni dobře starat, nesouhlasí partner nebo rodiče apod. 

Nabízíme možnost adopce libovolné "volné" kočičky z naší nabídky. Zájemce si ji vybere podle fotografie a popisu, nebo při osobní návštěvě a sponzoruje pak péči o "svého" miláčka. Ve sponzorském příspěvku jsou zahrnuty náklady na krmení a veterinární péči, která se konkrétní kočce dostane, nebo samozřejmě jen její část. Případně je možno uhradit jen konkrétní zákrok, který si my nemůžeme z finančních důvodů dovolit. Každý zájemce pak přesně ví, kam jeho peníze putují a může mít radost z realizované pomoci. Své zvířátko je možno po domluvě navštěvovat, nebo se o jeho prospívání a různých "příhodách" z jeho života dovídá po telefonu či mailem. 

Zatím máme dva programy virtuální adopce: 

Přispívání na kočku, které neuhradí plně náklady na potravu a veterinární péči. Měsíčně platí zájemce 200 Kč. I tak je to pomoc podstatná, takže se může nový "opatrovník" chlubit novým kočičím přítelem a bude, pokud to dovolí, zmíněn na našem webu.
Plná virtuální adopce. Platí se 400 Kč/měsíc, což by mělo pokrýt veškeré krmivo a základní veterinární péči, které se zvířatům u nás dostává. Po domluvě s novým "majitelem" můžeme též kočičce dopřát i nějaký ten nadstandard, vše záleží na ochotě a možnostech nás  - lidí... Plná péče o kočku je v současné době díky moderním a drahým lékům či zákrokům nesmírně nákladná, takže vše záleží na konkrétní situaci a domluvě. Rádi bychom ovšem s pomocí dárců zajistili časem všem kočkám alespoň základní očkování, neboť některé nemoci jsou velmi zlé...