logo correct


Užitečné odkazy:


Legislativa:

Business center
Justice
Obchodní rejstřík ČR
Obchodní rejstřík SR
Portál EU
Státní správa

Informace:

Atlas
BBC
ČSÚ
Eurostat
Google
iDnes
iHned
Lidovky
Novinky
Seznam

Různé:

Jízdní řády
Předpověď počasí
PSČ
Slovníky
Telefonní seznam
pen and envelopes

Co pro Vás můžeme udělat?

Nabízíme široké spektrum služeb na profesionální úrovni. Zaměřujeme se především na korektorské práce, zhotovení, úpravu a optimalizace formulářů, vyřizování korespondence a obdobné kancelářské služby. Dále upravujeme a zpracováváme databáze a vyhledáváme, třídíme a kompletujeme informace. Naším cílem je připravit pro Vás formálně správné dokumenty, bez překlepů a gramatických chyb na profesionální úrovni.

Proč nás potřebujete?

Profesionálně vyhlížející dokumenty by měly být samozřejmostí. Ne vždy je tomu tak a nevhodná forma, písmo nebo uspořádání textu kazí celkový dojem, ať už z dopisu, letáku či dotazníku.

Často se také stává, že podstatné informace v textu splývají s méně důležitými a čtenář je pak přejde bez povšimnutí.

Využijete-li našich služeb, zaručujeme, že Vaše dokumenty budou upravené, přehledné a bez chyb.

Nezvládli bychom to sami?

Zvládli. Otázka je však jiná. Máte na to čas? Je známá věc, že vlastní chyby člověk snadno přehlédne. Proto je vhodné nechat si text zkontrolovat někým jiným. Často bývá ten "někdo jiný" kolega nebo kolegyně, kteří opravdu nemají čas pečlivě pročítat celý text. V takové situaci se lehce stane, že se do finální nabídky, na které Vám opravdu záleží, vloudí pravopisná chyba nebo překlep. Přílišné spolehání na vestavěnou kontrolu gramatiky se také často nemusí vyplatit, jelikož slovník neumí zkontrolovat logickou strukturu věty a všechny záludnosti české gramatiky.

O nás || Kontakt
©2007 Correct