I.

Lidi dneska jsem měl dobrý den. Ani byste mně nevěřili jak moc dobrý. Prostě hodně. Mel jsem tady mladou - rozumíte. Ne, dceru ne, ale svoji holku. Skvělý požitek, věřte mi. Užíval jsem si jak jsem moh. Hráli jsme si s autíčky (to byl můj nápad) a odpoledne jsme si dávali dárečky. Teda já jsem dával dárečky. Teda ne dárečky, ale dáreček. Měla totiž svátek (Na to mě upozornila babička). Hádejte co ode mě dostala? Ale ne, kytku ne! Já jsem jí chtěl udělat radost a řídě se tím vžitím se do situace nebo jak se tomu říká, prostě představil jsem si sebe na jejím místě a došel jsem k tomu, že by mě kytka nepotěšila. Tak jsem jí koupil něco jiného. Jak ho dostala, vyvalila na něj vočka a chvilku radostí bez sebe nic neříkala. Skutečně mě potěšila s jakou láskou si ho prohlížela.

Cože? Aha tak, no přece nafukovacího křečka. Ti čtenáři jsou dneska otravní. Představte si - jeden mě vyrušil ze psaní jenom kvůli tomu, aby se zeptal co to dostala. Blbeček, vždyť věděl, že nedostala kytku. No nic měl bych pokračovat dál. Tak kde jsem to skončil. Jo, takže měla radost. Pak jsme prováděli různé..., no..., no, no, už to slyším - Erotické hry. Já to nechtěl říkat tak naplno. Mám, ale takovou radost, že vám i popíši jaké hry. Zkuste se vžít do naší situace: Máme každý toho druhého plně k dispozici, dále dvě autíčka, babičku a nafukovacího křečka. Já jsem navrhoval zapojit do her i babičku, ale moje Ivanka byla zásadně proti. Prý by to bylo perverzní. Takže jsme si zbyli už jen mi navzájem, autíčka a křeček - samozřejmě nafukovací.

Svlékli jsme se. Jak? To už nechám na vás - ať taky trošku zapojíte fantazii. Měl bych vám možná říct jak jsme vypadali. Ivanka vypadala prostě nádherně - posuďte sami:

Obvod hlavy: 50 cm
Prsa: 95 cm
Pás: 60 cm
Boky: 90 cm
Oči: Zelené
Barva nehtů: nachová
Vlasy: asi blond
Rtěnka: sytě fialová
Obvod kotníku: 25 cm
Stehno: Nedůležité

Tak jsme se na sebe koukali jako u vytržení. Začal jsem slinit. A pak to na nás přišlo - hry začaly.

Cílem hry bylo proběhnout co nejvíce koleček pod tím druhým. Ten druhý musel zaujímat pozici naježené kočky. Já jsem běhal po dohodě s autíčkem a Ivanka se svým nafukovacím křečkem. Aby to neměla tak jednoduché, tak jsme ho nafoukli. To vám bylo pískotu. A to byste nevěřili, že jsou to moje PRVNÍ sexuální zkušenosti. A to všechno bez příruček, bez televize, bez rad svých zkušenějších kamarádů, bez rodičů, tečka.

Jenom pana faráře jsem se jednou zeptal na ten sex, potenci, prezervativ, ... na všechna ta cizí slova co mně z nich jde hlava kolem. Tak jsem se ho zeptal co si o tom všem myslí. On mně k tomu řekl jenom jednu cizí větu (asi latinsky), které jsem nerozuměl: "Kopulovati smíš jen za účelem reprodukce." To první a poslední slovo mně dělalo problémy. Kopulovati má zajisté něco společného s kopulí a reprodukce to bude od slova reproduktor. Ale jaký má kopule a reproduktor vztah k sexu??? Já NEVÍM!

Ale co každopádně vím je, že jsem uběhl pětadvacet koleček za tři minuty. Ivanka prohrála. Snažila se vymluvit, že nebyly stejné podmínky. Mám totiž v pase stotřicet centimetrů, ale jinak jsme si v mírách podobní. Toto však nic nemění na faktu, že jsem v naších erotických hrách vyhrál dnes Já. Tečka.