O nás

Vítáme Vás na našich nových internetových stránkách.Chtěli bychom Vám nabídnout možnost příjemně strávit vaší dovolenou v krásné krajině jižních Čech.Náš objekt se nachází v malé jihočeské vesničce Vilice, která je vzdálena necelých dvacet kilometrů od historického města Tábor. Jsou zde velmi dobré podmínky pro cykloturistické výlety, houbaření, rybaření a v neposlední řadě i koupání. Mezi nejnavštěvovanější lokality v blízkém okolí patří CHKO Blaník a zřícenina hradu Šelmberk. V obci je možné nakoupit potraviny a další zboží v místním smíšeném obchodě, který je vzdálen jen asi 50m od našeho objektu a který je otevřen celý týden včetně sobot a nedělí. Ubytovací kapacita objektu je 14 lůžek, dva pokoje jsou 5-ti lůžkové a jeden je 4- lůžkový, součástí je také restaurace se salonkem s kapacitou 60-ti míst. Těšíme se na vaši návštěvu, a také doufáme, že u nás strávíte příjemné chvíle a budete se k nám znovu rádi vracet.

Stručný přehled

Pohled zepředu na kulturní dům Pohled zepředu na kulturní dům. Ve spodní části se nachází restaurace, v horní části jsou pokoje.
Pohled na zříceninu hradu Šelemberk

Pohled na zříceninu hradu Šelmberk a jeho okolí, jednu z mnoha místních dominant.

Pohled do jednoho z pokojů

Pohled do jednoho z pokojů. Pro všechny pokoje je společná koupelna se dvěma sprchovacími kouty, umyvadly a samostatným záchodem.