menu  Aktuální výsledky | Program na kuželnách
 
Titulní strana
Třebíčské kuželky
TJ Třebíč
TJ BOPO Třebíč
Dorostenecké soutěže
Turnaje
Historie
Třebíčtí hráči v zahraničí
Program na kuželnách
Archív výsledků
TJ JE DUKOVANY
Oddíl TJ JE Dukovany ukončil svoji činnost k 1.9.2003. Hlavním důvodem je nedostatek finančních prostředků, které přestaly díky agresivní politice ČEZu do regionu Vysočiny a tím i do sportu plynout. Nemalou roli hrálo i to, že oddíl nedisponoval vlastní kuželnou a placení vysokého pronájmu bylo neúnosné.  V součastné době lze ještě při vlastní dvoudráze, kde mohou družstva trénovat,  pronajímat čtyřdráhu pouze na utkání v ligových soutěžích. To se dá ještě finančně utáhnout. Hráči, kteří souhlasili s převodem přešli do oddílu  TJ Třebíč. 
Oddíl působil na kuželkářské scéně 11 roků a přispěl nemalou mírou k rozvoji kuželek na třebíčsku. Prostřednictvím jeho rozpočtu přiteklo do kuželek přibližně 3 500 000 Kč a to je částka nezanedbatelná. Je opravdu velká škoda že ČEZ hází malé sporty, kteří potřebují pomoc a mají obrovské problémy s financováním přes palubu. 

Všem funkcionářům a hráčům patří dík za jejich nelehkou dlouholetou práci a věřím, že je chování mocných v tomto státě neotráví od další činnosti ve prospěch kuželkářského sportu.