:: O FIRMĚ

:: FOTOGALERIE

Hluboká  nad  Vltavou, Mánesova 852
Tel.: 387 965 643, mob.: 603 894 819
E-mail: petr.kostriz@quick.cz


:: PLOVOUCÍ PODLAHY - dřevěné, laminátové, dýhované, korkové

Systém plovoucích podlah vyžaduje určitou zručnost a zkušenost, abychom dosáhli žádoucího výsledku - funkčnosti a zároveň i estetického vzhledu. Několik důvodů pro výběr plovoucích podlah

  • bezprašnost a zdravotní nezávadnost
  • pevnost povrchu
  • snadná údržba
  • rychlost a čistota procesu pokládání
 


:: SCHODY

Každé schodiště musí být pohodlné a především bezpečné. Tuto podmínku jednoznačně splňují dřevěné schody. Dodáváme dřevěné schody zhotovené přímo na míru.

Při výběru materiálu pro výrobu schodišť doporučujeme výběr tvrdé dřeviny, která zaručuje trvalejší hodnotu výrobku.:: DVEŘE A ZÁRUBNĚ

Dřevěné zárubně umožní vyniknout kráse dveřím. Zárubně jsou vyráběny ve všech povrchových úpravách odpovídajících dekorům dveří. Pouze s dřevěnou zárubní dokážete dokonale sladit celý interiér.

Obložkové zárubně se osazují čistě a rychle až po dokončení stavebních otvorů. Tedy po zhotovení omítek, malby, obkladů a po položení podlahové krytiny včetně plovoucích podlah a koberců.

Na montáž obložkových zárubní je však třeba myslet již v projektu, nebo nejpozději v průběhu hrubé stavby.:: VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ NA MÍRU

V případě vestavěných skříní je jejich velikou předností optimální využití zastavěné plochy. To umožňuje také vytvořit vnitřní vestavbu skříně přesně podle potřeb a přání zákazníka.

Jedná se o zcela individuální zakázky šité přesně na míru...

Varianty otevírání: posuvné dveře, skládací dveře, otočné dveře.
Výplně dveří: zrcadlové výplně, kazetové, žaluziové a mřížkové, ratanové výplety, dýhované výplně, kovolaminátové, sklo, connex výplně, laminátové výplně v 18 dekorech.

KONTAKT:
Hluboká nad Vltavou, Mánesova 852, telefon: 387 965 643, mobil: 603 894 819, e-mail: petr.kostriz@quick.cz

Jste návštěvníkem číslo: kostriz