Malý školák

      Domovská stránka
      Kontakt
      Polštářky
      Hračky
      Kapsáře
      Batohy
      Trička
      Školák
      Katalog
      Ceník


      <<  <  1  > >>

Malý školák


Soupravu tvoří:
1. kapsář na školní lavici (rozměr 32x32 cm)
2. prostírání s barevným potiskem
3. zástěrka (dívčí: zavazovací na tkaničky, chlapecká: zapínání na suchý zip)
4. sáček na bačkory, cvičky

Barevné provedení:
viz obrázek
pro děvčata zákl. barva: červená
pro chlapce zákl. barva: zelená

Z jakých materiálů se vyrábí?
Kapsář na lavici a sáček na bačkory je ušit z bavlněných různobarevných keprů. Lemování je černé. Sáček je vypodšívkován černou netkanou textilií. Bavlněná tkanička na sáčku je opatřena brzdičkou s koncovkami z umělé hmoty. Zástěrky jsou ušity z jednobarevných bavlněných tkanin, na předním díle mají našitou kapsičku s barevným potiskem. Motiv je natištěn zdravotně nezávadnými barvami. Prostírání s barevným potiskem je ušito z bílé bavlněné tkaniny, olemované červeným nebo modrým šikmým proužkem. Na tisk jsou použity opět zdravotně nezávadné barvy, nesmyvatelné vodou.

Jak o výrobek pečovat?
Všechny výrobky lze prát v automatické pračce do 40° C. Ruční praní a praní ve vířivých pračkách nedoporučujeme. Při žehlení nesmí teplota žehličky překročit 110° C. Žehlí se pouze bavlněné části výrobků (nesmí se žehlit netkané textilie!).

Komu je suprava MALÝ ŠKOLÁK určena?
Soupravu doporučujeme dětem mladšího školního věku. Nejvíce MALÉHO ŠKOLÁKA ocení žáčci 1. tříd ZŠ. Kapsář na lavici slouží k ukládání nejrůznějších školních pomůcek (např. vodových barevm igelitu na výtvarnou výchovu, na cvičební úbor a pod.). Zástěrka je výborná na ochranu oděvu při výtvarné výchově nebo pracovním vyučování. Prostírání chrání školní lavici před ušpiněním od jídla při svačině. Praktické poutko v rohu prostírání umožňuje pověšení na háček u lavice. Sáček můžeme použít nejen na bačkorky a cvičky, ale i na řadu jiných potřebných věcí. Využití jednotlivých částí soupravy je víceúčelové.