Výsledky našich borců:-) | |||
Jméno | Kategorie | GSC | Veteránský ž. |
Dobešová Tereza | D16 | 25 / 25 | - |
Kohlová Zuzana | D18 | 07 / 24 | - |
Dobešová Kateřina | D18 | 17 / 24 | - |
Kohlová Alena | D35 | 25 / 75 | 15 / 59 |
Stránský Jiří ml. | H14 | 06 / 43 | - |
Frey Marek | H16 | 13 / 30 | - |
Koldinský Jan | H21 | 39 / 158 | 459 / 1107* |
Kohl Ondřej | H21 | 52 / 158 | 515 / 1107* |
Stránský Jiří st. | H35 | 09 / 74 | 07 / 52 |
Kohl Jiří | H35 | 12 / 74 | 13 / 52 |
Dobeš Václav | H35 | 42 / 74 | 30 / 52 |
Duda František | H55 | - | 05 / 18 |
Výsledky podzimního žebříčku veteránů 2005
Konečné pořadí jednotlivců závodech Gigasport Cupu 2005
* Celorepublikový HSH Ranking mužů, zde se nejedná o veteránský žebříček.
18. 12. – Sparťanská klouzačka |
||
Jméno |
Kat. |
Pořadí |
Vašek Dobeš |
singlík |
22/26 |
František Duda |
singlík |
17/26 |
Alena a Ondra Kohlovi |
dvojice |
11/16 |
Jirka Kohl |
singlík |
9/26 |
Honza Koldinský |
singlík |
6/26 |
http://www.scp.dtg.cz/klouzacka/results.php
26. 11. - PZL - Ďábelská Řež | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
František Duda |
C |
11 bodů |
20. 11. - PZL - Prokopův sprint | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
František Duda |
B |
3/31 - 34 bodů |
Kohlová Alena |
A |
64/83 - 51 bodů |
Kohlová Zuzana |
A |
DISK - 1 bodík |
http://www.webpark.cz/prokopzl/vysledky.htm
18. - 19.11.2005 - Orienťák pražských horolezců
30.10. - Kokořín - ne | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
Tereza Dobešová |
D16 | DISK |
Katka Dobe šová |
D18 | DISK - LIM. |
Zuzka Kohlová |
D18 | 7 / 11 |
Alena Kohlová |
D35L | 9 / 16 |
Honza Koldinský |
H21L | 31 / 64 |
Ondra Kohl |
H21L | 49 / 64 |
Jirka Kohl |
H35L | 10 / 21 |
Jirka Stránský st. |
H35L | 15 / 21 |
Vašek Dobeš |
H35L | DISK |
František Duda |
H55L | 8 / 13 |
http://dkp.orienteering.cz/pz05p/e3.HTM
29.10. - Kokořín - so | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
Tereza Dobešová |
D16 | DISK - LIM. |
Katka Dobe šová |
D18 | 13 / 13 |
Zuzka Kohlová |
D18 | 11 / 13 |
Míša Freyová |
D35K | 8 / 12 |
Alena Kohlová |
D35L | 11 / 27 |
Jirka Stránský |
H14 | 14 / 21 |
Marek Frey |
H16 | DISK |
Honza Koldinský |
H21L | 40 / 70 |
Ondra Kohl |
H21L | 46 / 70 |
Jirka Kohl |
H35L | 10 / 28 |
Jirka Stránský st. |
H35L | 11 / 28 |
Vašek Dobeš |
H35L | 24 / 28 |
František Duda |
H55L | 11 / 17 |
http://dkp.orienteering.cz/pz05p/e2.HTM
28.10. - Kokořín - pá | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
Zuzka Kohlová |
D18 | DISK |
Míša Freyová |
D35K | 3 / 8 |
Alena Kohlová |
D35L | 9 / 24 |
Jirka Stránský |
H14 | 16 / 20 |
Honza Koldinský |
H21L | 29 / 67 |
Ondra Kohl |
H21L | 48 / 67 |
Jirka Stránský st. |
H35L | 14 / 27 |
Vašek Dobeš |
H35L | DISK |
František Duda |
H55L | 15 / 18 |
http://dkp.orienteering.cz/pz05p/e1.HTM
23.10. - Hutě pod Třemšínem - ne | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
Katka Dobe šová |
D18 | DISK |
Míša Freyová |
D35K | 3 / 11 |
Alena Kohlová |
D35L | 18 / 32 |
Jirka Stránský |
H14 | 9 / 15 |
Honza Koldinský |
H21L | 36 / 57 |
Ondra Kohl |
H21L | DISK |
Jirka Kohl |
H35L | 23 / 32 |
Jirka Stránský st. |
H35L | 24 / 32 |
Vašek Dobeš |
H35L | 30 / 32 |
František Duda |
H55L | 6 / 11 |
http://www.pgp.wz.cz/soubory/tremsin2005/soubory/1023_pgp/vysledky.htm
22.10. - Hutě pod Třemšínem - so | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
Míša Freyová |
D35K | 3 / 10 |
Alena Kohlová |
D35L | 26 / 28 |
Jirka Stránský |
H14 | 11 / 19 |
Honza Koldinský |
H21L | 43 / 69 |
Ondra Kohl |
H21L | 63 / 69 |
Jirka Kohl |
H35L | 22 / 30 |
Jirka Stránský st. |
H35L | 14 / 30 |
Vašek Dobeš |
H35L | 27 / 30 |
František Duda |
H55L | 7 / 10 |
http://www.pgp.wz.cz/soubory/tremsin2005/soubory/1022_pgp/vysledky.htm
9.10. - Stará Huť | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
Tereza Dobešová |
D16 | DISK |
Zuzka Kohlová |
D18 | 9 / 9 |
Míša Freyová |
D35K | 2 / 18 |
Hana Koldinská |
D35K | 17 / 18 |
Alena Kohlová |
D35L | 24 / 31 |
Jirka Stránský |
H14 | 5 / 16 |
Honza Koldinský |
H21L | 26 / 47 |
Ondra Kohl |
H21L | 43 / 47 |
Jirka Kohl |
H35L | 12 / 27 |
Jirka Stránský st. |
H35L | 3 / 27 |
Vašek Dobeš |
H35L | 25 / 27 |
František Duda |
H55L | 6 / 12 |
8.10. - Okrouhlo | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
Tereza Dobešová |
D16 |
14 / 14 |
Zuzka Kohlová |
D18 |
DISK |
Míša Freyová |
D35K |
6 / 13 |
Alena Kohlová |
D35L |
15 / 25 |
Adriana Paluková |
HDR |
4 / 22 |
Jirka Stránský ml. |
H14 |
3 / 22 |
Marek Frey |
H16 |
12 / 13 |
Honza Koldinský |
H21L |
23 / 47 |
Ondra Kohl |
H21L |
29 / 47 |
Jirka Kohl |
H35L |
DISK |
Jirka Stránský |
H35L |
12 / 27 |
Vašek Dobeš |
H35L |
25 / 27 |
František Duda |
H55L |
6 / 10 |
1.10. - Řevnice | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
Míša Freyová |
D35K | 3 / 13 |
Marek Frey |
H16 | DISK |
Honza Koldinský |
H21K | 16 / 19 |
Ondra Kohl |
H21L | DISK - LIM. |
Jirka Kohl |
H35L | 15 / 26 |
Jirka Stránský |
H35L | 10 / 26 |
František Duda |
H55L | 9 / 16 |
Cena Východních Čech | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
Míša Freyová | D40C | 7 / 12 |
Český ráj 2005 | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
Alena Kohlová |
D40 | 14 / 30 |
Míša Freyová | D45 | 16 / 19 |
Ondra Kohl | H20 | 3 / 3 |
Honza Koldinský | H21C | 9 / 34 |
Jirka Kohl | H40 | 19 / 37 |
Vašek Dobeš | H45 | 24 / 30 |
Bohemia 2005 | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
Míša Freyová | D40B | 24 / 49 |
Zvůle 2005 | ||
Jméno | Kat. | Pořadí ( poř./poč.) |
Tereza Dobešová | D16 | DISK |
Zuzka Kohlová | D18 | 12 / 19 |
Katka Dobešová | D18 | DISK |
Alena Kohlová | D40A | 21 / 29 |
Míša Freyová | D40B | 12 / 32 |
Ondra Kohl | H21B | 27 / 58 |
Jirka Kohl | H40A | 24 / 33 |
Jirka Stránský | H40A | 27 / 33 |
Vašek Dobeš | H45A | 25 / 32 |