[CNW POČÍTADLO]
Tyto stránky budou popisovat růst a život fenky německého ovčáka jménem Fanny, od odběru z chovatelské stanice do její dospělosti a pak i dle možnosti a síly, dále.
Stránky budou pravidelně v termínu jednoho měsíce aktualizovány, pokud nastane stav neodkladného zápisu, tak i mimo uvedený termín s případně i podrobnějším popisem nastalé události.

Stručný navigátor po stránkách
V části Můj rodokmen se dozvíte vše o jejím psím původu, rodičích a některé zatím se průběžně měnící míry a váhu.
Dále pak bude popis jejího růstu a života, který pokračuje kliknutím na dalších samostatných stránkách.
V částech Fotografie 1-3 a jejich pokračování, budou postupně zařazovány její fotografie.
V části Kniha návštěv se kliknutím na odkaz Knihy návštěv dostanete na její stránky, kde uvítáme Váš zápis a za Váš projevený zájem již předem moc děkujeme. Pokud nemáte zájem, nemusíte přeci uvádět všechny nacionále předepsané v kolonkách formuláře, stačí jen Vaše křestní jméno. Je nám trochu líto když vidíme, že tyto stránky již shlédlo hodně návštěvníků, ale zápisů je zde poskrovnu. Tímto nevíme jak se Vám tyto líbí či máme někde nějakou chybu, například zda se v jiných prohlížečích nezobrazuje něco špatně, jak se Vám líbí doprovodná hudba a jiné. Tak do toho, neostýchejte se něco napsat, přijmem i případnou kritiku a pokud bude v našich silách provedeme nápravu. Tak chvalte nebo nám dejte co proto do kožichu :-))).
Dále pak odkazy na oblíbené servery, časopis a průběžně i na jiné zajímavé stránky.
V části Kontakt najdete moji e-mailovou adresu.

Digitální hodiny a počítadlo přístupů na stránky
Digitální hodiny jsou jen módním doplňkem stránek. Počítadlo přístupů bude vypovídat o zájmu návštěvníků. Rozdíl mezi dvěma počítadly v sekci Kniha návštěv je způsoben rozdílem přístupů mezi sekcemi Úvodní stránka a Kniha návštěv. Zeleně ohraničený čtvereček je systém PageRank optimalizace, nebo-li zařazení těchto stránek do internetových vyhledávačů. Pokud bude čas a síla tvořit, tak se budou různé podobné doplňky průběžně zavádět a rád uvítám Vaše případné návrhy.

                 Optimalizace v PageRank.cz
e-Horoskopy.cz   e-Games.cz   e-kamery.cz

Vše pro krásnou dámu