Fotogalerie H - team Litvínov

Stránky fotogalerie by měly svým obsahem sloužit jako inspirace pro domácí letecké fanoušky. Na těchto stránkách najdete nejen fotografie modelů našich členů, ale také fotografie modelů jiných modelářů z domova i ze zahraničí. Upozorňujeme, že ne všechny fotografie na těchto stránkách umístěné pocházejí z naší vlastní produkce. Ve snaze ukázat zajímavosti a skvosty modelářského koníčku jsme byli nuceni použít i fotografie z jiných zdrojů na internetové síti. Těchto fotografií nechceme žádným způsobem ani zdánlivě zneužívat pro vlastní popularizaci. Je tedy nutné upozornit, že fotografie umístěné na stránkách “Fotogalerie H-team Litvínov” pocházejí z naší vlastní produkce a fotografie umístěné na stránkách “Fotogalerie T.O.C.” pocházejí z drtivé části ze stránek firky Desert Aircraft. Asi je na místě upozornit, že od společnosti Desert Aircraft jsme získali na publikaci těchto fotografií povolení.

Stránky fotogalerie jsou rozděleny celkem do dvou částí po několika stranách. Z největší části půjde o obří akrobatické modely. Dle názvu stránek je zřejmé o jaké fotografie půjde. První část tedy tvoří fotografie modelů z produkce H-teamu Litvínov jakož i modelů spřátelených modelářů dle našich vlastních snímků a druhou část tvoří několik stránek fotografií modelů z T.O.C. v Las Vegas.

 Fotogalerie H-team Litvínov - stránka 1

 Stránka 2

 Stránka 3

 Stránka 4 

 Stránka 5 

 Stránka 6

 Stránka 7 

 Fotografie modelů z T.O.C. - stránka 1

 Stránka 2

 Stránka 3

 Stránka 4

 

 

 

 Zpět na hlavní stránku H-team

 

 

 

 

 

 

 

Po obdržení všech potřebných povolení bylo letiště označeno dopravním značením. Teď už letiště nepřehlédnete.

Na letiště jsme s bráchou Pavlem (vlevo) umístili informativní nástěnku, kde najdete aktuální nejnutnější informace vztahující se k provozu letiště.

 

Na letišti se dá provizorně zřídit i docela pěkné posezení, že tam stráví příjemné chvíle i naše mamča.

Na konci roku 1998 jsme s bráchou létali s těmito dvěma modely. Jde o model Symphony s motorem MVVS 10cm a Gilles 202 s MVVS 7cm3.

 

Na letišti to je při západu Slunce docela romantika.

V roce 1999 jsem už i já překonal strach a začal létat se stejným modelem jako brácha.

 

Oba Symphony večer po létání i s ovládacími soupravami. Já používám Graupner MC 14, brácha Futaba FC 18V3 plus. Můj model i s vysílačem je vlevo.

Znovu oba Symphony. Oba postavil můj brácha podle vlastního výkresu inspirovaný jen malým snímkem základního tvaru modelu. Díky Pavle !!!

 

Náš malý elektromodel Nora. Je s ním úžasné polétání. Nelétá příliš vysoko a o to více soustředění vyžaduje jeho řízení.

Nora létá skutečně velmi nízko a také na velmi malém prostoru. Proto se s ním dá létat i pozdě na večer, kdy už na větší modely viditelnost nestačí.

Zpět

 Zpět na hlavní stránku H-team

 Aktualizováno : 9.7.2001