Č. | Mužstvo | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Opava | XXX | 3:0 | 1:0 | 2:2 | 0:0 | 2:1 | 2:1 | 2:1 | ||||||||
2 | Mladá Boleslav | XXX | 2:0 | 1:2 | 2:1 | 1:0 | 2:3 | 0:0 | 2:2 | 2:1 | |||||||
3 | Plzeň | 2:0 | XXX | 7:4 | 3:0 | 2:1 | 3:1 | 2:0 | 1:0 | 3:0 | |||||||
4 | Pardubice | 1:1 | 1:2 | XXX | 3:0 | 3:1 | 0:1 | 2:2 | 2:1 | ||||||||
5 | Xaverov | 0:1 | XXX | 0:2 | 0:3 | 2:1 | 3:1 | 0:1 | 3:2 | ||||||||
6 | Jihlava | 4:1 | 2:0 | 2:0 | 3:5 | XXX | 0:0 | 4:1 | 3:0 | ||||||||
7 | Vítkovice | 0:1 | 0:0 | 1:0 | 1:0 | XXX | 6:1 | 2:0 | 0:0 | 2:0 | |||||||
8 | HFK Olomouc | 1:2 | 3:2 | 0:1 | 4:1 | XXX | 1:0 | 1:1 | 4:0 | ||||||||
9 | Prostějov | 0:0 | 0:4 | 1:3 | 1:3 | 2:0 | XXX | 0:1 | 1:2 | 3:2 | |||||||
10 | Most | 0:2 | 0:0 | 2:0 | XXX | 3:0 | 2:1 | 0:0 | 3:1 | ||||||||
11 | Olomouc B | 3:1 | 3:2 | 1:0 | 3:0 | XXX | 1:0 | 1:3 | 1:2 | ||||||||
12 | Chomutov | 2:1 | 3:2 | 2:1 | 1:1 | 1:0 | 2:1 | XXX | 2:4 | 1:2 | |||||||
13 | Neratovice | 0:0 | 1:1 | 2:2 | 1:1 | 2:1 | 0:2 | XXX | 1:1 | 3:0 | |||||||
14 | Sparta B | 1:0 | 5:2 | 2:1 | 1:1 | 1:0 | 4:0 | 2:0 | 2:1 | XXX | |||||||
15 | Kunovice | 0:0 | 0:0 | 1:2 | 2:0 | 2:2 | 0:0 | 2:0 | XXX | ||||||||
16 | D.Kounice | 2:0 | 1:1 | 1:2 | 1:4 | 2:1 | 3:2 | 0:1 | 0:2 | XXX |
1. kolo: 2. kolo: 26.7. Prostějov-Neratovice 0:1 (0:1) Bejlek, 1168 2.8. Olomouc B-Jihlava 3:2 (2:0) Hlaváč, 532 26.7. Vítkovice-M.Boleslav 0:0 Řehoř, 510 3.8. Neratovice-Most 0:2 (0:1) Královec, 450 27.7. Xaverov-D.Kounice 3:2 (2:1) Jiřík, 900 3.8. Pardubice-Xaverov 3:0 (0:0) Kumstát, 784 27.7. Opava-Olomouc B 2:1 (1:1) Čuřín, 2076 3.8. Sparta B-Plzeň 5:2 (3:1) Zejda, 864 28.7. Kunovice-HFK Olomouc 0:0 Matějek, 855 3.8. Chomutov-Vítkovice 2:1 (2:1) Polák, 513 28.7. Jihlava-Pardubice 2:0 (0:0) Čecháček, 1569 3.8. HFK Olomouc-Opava 1:2 (0:1) Marada, 760 28.7. Most-Sparta B 0:0 Poledník, 1129 4.8. D.Kounice-Kunovice 0:2 (0:0) Bejlek, 1100 28.7. Plzeň-Chomutov 3:1 (3:0) Dvořáček, 2321 4.8. M.Boleslav-Prostějov 1:0 (0:0) Šedivý, 2320 3. kolo: 4. kolo: (pův. 5. kolo) 9.8. Prostějov-Pardubice 1:3 (0:1) Královec, 862 23.8. Prostějov-Opava 0:0 Slavík, 831 9.8. Vítkovice-D.Kounice 2:0 (0:0) Marada, 364 23.8. Vítkovice-Sparta B 0:0 Jiřík, 955 10.8. Xaverov-Neratovice 3:1 (2:0) Beneš, 900 24.8. Xaverov-Olomouc B 2:1 (1:1) Poledník, 700 11.8. Kunovice-Sparta B 2:0 (1:0) Wilczek, 1850 24.8. Chomutov-Neratovice 2:4 (1:2) Peřina, 542 11.8. Jihlava-Opava 4:1 (3:1) Dvořáček, 1890 25.8. Kunovice-Jihlava 2:0 (2:0) Kumstát, 845 11.8. Most-Olomouc B 3:0 (1:0) Matějek, 1032 25.8. Most-Pardubice 0:2 (0:0) Zejda, 1249 11.8. Plzeň-HFK Olomouc 3:0 (0:0) Polák, 1672 25.8. Plzeň-D.Kounice 3:0 (1:0) Matějek, 2028 11.8. M.Boleslav-Chomutov 2:2 (1:1) Jiřík, 2835 25.8. M.Boleslav-HFK Olomouc 2:1 (1:1) Hlaváč, 2630 5. kolo: (pův. 6. kolo) 6. kolo: (pův. 7. kolo) 31.8. Neratovice-M.Boleslav 0:0 Čuřín, 460 13.9. Vítkovice-Opava 0:1 (0:1) Puček, 1245 31.8. Sparta B-Prostějov 4:0 (2:0) Matějek, 432 13.9. Prostějov-Jihlava 2:0 (0:0) Zejda, 721 31.8. Pardubice-Vítkovice 3:1 (2:1) Kafka, 980 14.9. Xaverov-Most 0:3 (0:0) Matějek, 800 31.8. Olomouc B-Plzeň 3:1 (2:1) Čecháček, 418 14.9. Chomutov-HFK Olomouc 1:1 (0:0) Kafka, 480 31.8. Opava-Kunovice 2:1 (1:1) Polák, 2448 14.9. M.Boleslav-Olomouc B 0:0 Dvořáček, 1755 31.8. HFK Olomouc-Xaverov 3:2 (3:2) Královec, 590 15.9. Kunovice-Pardubice 0:0 Poledník, 895 1.9. D.Kounice-Chomutov 3:2 (1:0) Kumstát, 850 15.9. D.Kounice-Sparta B 0:1 (0:0) Peřina, 1400 1.9. Jihlava-Most 0:0 Marada, 1538 15.9. Plzeň-Neratovice 2:0 (1:0) Jiřík, 1495 7. kolo: (pův. 8. kolo) 8. kolo: (pův. 9. kolo) 20.9. Olomouc B-Prostějov 3:0 (1:0) Handlíř, 505 27.9. Vítkovice-Jihlava 1:0 (0:0) Královec, 428 21.9. Neratovice-D.Kounice 3:0 (3:0) Čecháček, 257 27.9. Prostějov-Kunovice 1:2 (0:2) Jiřík, 610 21.9. Sparta B-Chomutov 2:0 (0:0) Královec, 350 28.9. Xaverov-Opava 0:1 (0:1) Helebrant, 900 21.9. Pardubice-M.Boleslav 1:1 (1:0) Polák, 928 28.9. Neratovice-HFK Olomouc 2:1 (1:1) Marada, 270 21.9. Opava-Plzeň 1:0 (1:0) Kafka, 3144 28.9. Chomutov-Olomouc B 2:1 (1:1) Polák, 415 22.9. Jihlava-Xaverov 3:5 (1:1) Poledník, 1230 29.9. D.Kounice-Pardubice 1:2 (1:2) Zejda, 750 22.9. Most-Kunovice 3:1 (1:1) Košec, 1100 29.9. Plzeň-Most 2:1 (0:1) Kumstát, 1415 22.9. HFK Olomouc-Vítkovice 4:1 (2:1) Kumstát, 420 29.9. M.Boleslav-Sparta B 2:1 (0:1) Bejlek, 3730 9. kolo: (pův. 10. kolo) 10. kolo: (pův. 11. kolo) 4.10. Olomouc B-Vítkovice 1:0 (0:0) Zejda, 469 11.10. Prostějov-Xaverov 1:3 (1:0) Kafka, 300 5.10. Pardubice-Chomutov 2:1 (1:1) Matějek, 650 11.10. Vítkovice-Most 2:0 (2:0) Čuřín, 310 5.10. Sparta B-Neratovice 2:1 (0:0) Košec, 286 12.10. Chomutov-Opava 2:1 (0:1) Zejda, 458 5.10. HFK Olomouc-D.Kounice 4:0 (4:0) Kafka, 520 12.10. Neratovice-Pardubice 1:1 (0:1) Wilczek, 290 5.10. Opava-M.Boleslav 3:0 (2:0) Královec, 3515 12.10. Sparta B-HFK Olomouc 1:0 (0:0) Slavík, 250 6.10. Jihlava-Plzeň 2:0 (0:0) Čuřín, 1250 13.10. D.Kounice-Olomouc B 2:1 (1:0) Jiřík, 400 6.10. Most-Prostějov 2:0 (0:0) Polák, 1192 13.10. M.Boleslav-Jihlava 1:2 (0:0) Čecháček, 1580 6.10. Kunovice-Xaverov 1:2 (1:1) Marada, 680 13.10. Plzeň-Kunovice 1:0 (0:0) Beneš, 1086 11. kolo: (pův. 12. kolo) 12. kolo: (pův. 13. kolo) 18.10. Prostějov-Plzeň 0:4 (0:1) Poledník, 746 25.10. Vítkovice-Prostějov 6:1 (2:0) Marada, 415 18.10. Olomouc B-Sparta B 1:3 (0:2) Marada, 479 26.10. Neratovice-Jihlava 2:2 (1:1) Jiří, 215 19.10. Pardubice-HFK Olomouc 0:1 (0:0) Čuřín, 520 26.10. Chomutov-Kunovice 1:2 (1:0) Možíš, 368 19.10. Xaverov-Vítkovice 0:2 (0:0) Řehoř, 500 26.10. Sparta B-Pardubice 2:1 (0:1) Kumstát, 326 19.10. Opava-Neratovice 2:1 (1:0) Kunstát, 3234 26.10. HFK Olomouc-Olomouc B 1:1 (1:0) Královec, 675 20.10. Kunovice-M.Boleslav 0:0 Šedivý, 650 27.10. D.Kounice-Opava 2:0 (1:0) Čuřín, 900 20.10. Most-Chomutov 2:1 (1:0) Řehoř, 500 27.10. M.Boleslav-Most 2:3 (0:1) Beneš, 1050 20.10. Jihlava-D.Kounice 3:0 (2:0) Paták, 1130 27.10. Plzeň-Xaverov 7:4 (4:2) Zejda, 1468 13. kolo: (pův. 14. kolo) 14. kolo: (pův. 15. kolo) 1.11. Prostějov-D.Kounice 3:2 (1:0) Zejda, 864 8.11. Vítkovice-Plzeň 1:0 (1:0) Polák, 588 1.11. Olomouc B-Neratovice 1:0 (1:0) Polák, 271 9.11. Pardubice-Olomluc B 2:2 (0:0) Kafka, 280 2.11. Xaverov-Sparta B 0:1 (0:1) Čuřín, 1000 9.11. HFK Olomouc-Jihlava 0:1 (0:0) Kumstát, 470 2.11. Opava-Pardubice 2:2 (0:0) Bejlek, 2907 10.11. D.Kounice-Most 1:4 (1:1) Poledník, 650 3.11. Kunovice-Vítkovice 2:2 (1:1) Královec, 570 10.11. M.Boleslav-Xaverov 2:0 (0:0) Košec, 930 3.11. Jihlava-Chomutov 4:1 (1:1) Kafka, 1280 19.11. Neratovice-Kunovice 1:1 (0:1) Čecháček, 220 3.11. Most-HFK Olomouc 0:0 Jech, 769 20.11. Chomutov-Prostějov 1:0 (0:0) Ludvík, 340 3.11. Plzeň-M.Boleslav 2:0 (1:0) Helebrant, 1495 23.11. Sparta B-Opava 1:0 (0:0) Královec, 381 15. kolo: (pův. 4. kolo) 16. kolo: 15.11. Olomouc B-Kunovice 1:2 (0:2) Kumstát, 448 16.11. Chomutov-Xaverov 3:2 (0:1) Královec, 335 16.11. Neratovice-Vítkovice 1:1 (0:1) Čuřín, 198 16.11. Sparta B-Jihlava 1:1 (0:1) Poledník, 317 16.11. Pardubice-Plzeň 1:2 (1:0) Čecháček, 470 16.11. HFK Olomouc-Prostějov 1:0 (0:0) Jiřík, 530 16.11. Opava-Most 0:0 Marada, 3700 17.11. D.Kounice-M.Boleslav 1:1 (1:1) Kafka, 800 17. kolo: 18. kolo: 19. kolo: 20. kolo: 21. kolo: 22. kolo: 23. kolo: 24. kolo: 25. kolo: 26. kolo: 27. kolo: 28. kolo: 29. kolo: 30. kolo:
Trenér: Jarůšek Karel
Trenér: Petržela Vlastimil (1.-15. kolo), Pulpit Martin (16.- kolo)
Trenér: Rada Petr (1.-10. kolo), Michálek Zdeněk (11.- kolo)
Trenér: Pulpit Martin (1.-15. kolo), Šíp Milan (16.- kolo)
Trenér: Šimurka Juraj
Trenér: Machálek Miloslav (1.-8. kolo), Pivarník Roman (9.- kolo)
Trenér: Vlk Lubomír
Trenér: Keller Bohuš (1.-8. kolo), Machálek Miloslav (9.- kolo)
Trenér: Vaďura Jiří (1.-7. kolo), Dembinný Zdeněk (8.-15. kolo), Fryš Jiří (16.- kolo)
Trenér: Zach Michal
Trenér: Psotka Zdeněk
Trenér: Bekakis Džimis
Trenér: Kokoška Luděk
Trenér: Kotal Václav
Trenér: Blaha Lubomír
Trenér: Fryš Jiří (1.-9. kolo), Kotol Roman (10.-15. kolo), Petr Čuhel (16.- kolo)
Nižší soutěže v sezóně:
Předešlé sezóny (společného Československa)
1993-1994
1994-1995
1995-1996
1996-1997
1997-1998
1998-1999
1999-2000
2000-2001
2001-2002
2002-2003
Celkový přehled hráčů II. ligy
Přehled týmů II. ligy
Datum poslední úpravy: 8.1.2003 | © 2000-2003 František Kopecký |