Klub chovatelů králíků
Českých strakáčů

Základy úspěšného chovu

Český strakáč - odchov

Co všechno chováme

Seznam členů klubu

Výstavy

Složení výboru

Vzorník plemen

Nabídka chovných kusů

ODKAZY

Tipy a triky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

®webmaster:
Vosáhlo
Michal


737 840 468

®Infomaster:
Vosáhlo
Michal

ICQ: 250 684 578
Zde nám můžete zanechat vzkaz !!!1.6.2006 - Jen optimista plný úsměvů má šanci být v životě šťasten, přejeme Vám proto nejen rok 2006 plný úsměvů a dobré nálady, bohatý na pozitiva a lásku a hodně nejen chovatelských úspěchů Vám všem přátelé !!!


Tato stránka vznikla 1.7.2003 a proto Vás prosím o trpělivost, bude aktualizována v rámci mých časových možností.

Klub chovatelů králíků Českých strakáčů byl založen před 74 lety v roce 1932 a v současné době má 92 členů. Máme mezi sebou špičkové chovatele a mnozí z nich už mají své chovy několik desetiletí.
Králík Český strakáč je nádherné České plemeno, které má za sebou bohatou minulost a je i v současnosti neustále šlechtěno, aby bylo zachováno v co nejlepší kvalitě a v co nejvíce barevných rázech i pro další generace chovatelů.
Český strakáč je v současné době nejvíce zastoupen v rázu černý a je k vidění i v dalších barevných rázech na mnoha výstavách u nás i v zahraničí.
Aby bylo možno udržet plemeno v dobré kvalitě, je potřeba, aby bylo stále více poctivých, trpělivých chovatelů - zájemců o čistokrevný chov, právě mezi námi.
Výhoda členství v klubu je hlavně získání dobrých přátel z řad zkušených chovatelů, výměna zkušeností a poznatků s nimi a v neposlední řadě možnost koupě, nebo výměny kvalitních chovných kusů, které jistě obohatí Váš chov a přispějí k rozvoji a zkvalitnění králíků
Českých strakáčů v Čechách.

Máte-li zájem o členství v našem klubu kontaktujte jednatele klubu:
Miloš Mička
Veslařská 694
592 31 Nové Město na Moravě
Tel.: 566 616 941
a nebo pište na: jan.jirku@email.cz

Na této stránce se budu snažit přiblížit Vám všem jak to v našem klubu funguje, kam posíláme naše šampiony,jakým směrem se snažíme jít dál ve šlechtění našeho národního plemene Český strakáč aby jste je mohli zhlédnout a posoudit vy sami. Pevně věřím, že se mi To vše bude dařit a stránku našeho klubu budete navštěvovat často a bude patřit mezi Vaše oblíbené.
CHOVU ZDAR A AŤ VÁM DUPOU !!!

Český strakáč černožlutý
výstava Hostivice r.2003

Počet přístupů od 1.7.2003

Nahoru