Kdo a kde jsme      
  Kompletní sortiment   
Střešní krytiny, okna
    Klempířské prvky    
    Sádrokarton, izolace   
    Ceník sortimentu    
Vítáme Vás na stránkách firmy Profi-Centrum - Martin Vávra
Sádrokarton, izolace
 • Knauf je ucelený program vnitřních nenosných konstrukcí stavby jako jsou příčky, podhledy, podlahy, pokroví a požárně a zvukově dělící konstrukce. Systém Knauf je tedy vhodný pro ztvárnění interiéru takřka všech druhů staveb, byty rodinnými domky počínaje a náročnými reprezentačními prostorami konče.
 • Knauf je stavebnice pro dospělé jsou to prvky s kterými si postavíte požadovanou konstrukci - vše do sebe dobře zapadá a nic dalšího již není třeba doma nebo na stavbě vyrábět.
 • Systém Knauf tvoří sádrokartonové desky připevňované na nosný rošt (z dřevěných) nebo ocelových tenkostěnných profilů. Výsledkem je konstrukce s vysokými tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi, s vysokou požární odolností,minimální hmotností a vysokou rovinností povrchu.
 • Tepelná izolace je jednou z mála investic,která se za dobu životnosti domu mnohonásobně vrátí. Životnost izolace z kamenné vlny je více než padesát let.
 • Přednosti kamenné vlny jsou nehořlavost, vodoodpudivost, paropropustnost, tvarová stálost, zvukově a tepelněizolační vlastnosti.
 • Při realizaci a provozu zatepleného podkroví je nutno zabránit kondenzování vodních par v tepelné izolaci a pod krytinou. Toho dosáhneme zabudováním správné tloušťky izolace,použitím parozábrany pod tepelnou izolací,která zabraňuje pronikání teplého vzduchu z interiéru do ochlazovaných částí tepelné izolace. Umisťuje se pod krokvemi vodorovně s okapem a je vyvedena na stěnu. Spoje, prostupy a přesahy parozábrany musí být slepeny páskou k tomu určenou tak, aby byla zaručena vzduchotěsnost.
 • Fólie s efektem "reflex"(hliníkovou vrstvou) mají až o 10% vyšší tepelnou ochranu,o 50% vyšší odraz tepla a 100% zábranu proti pronikání vzduchu a vodní páry.
 • - nahoru -

  Web Design © 2005 Petr Zíka - Internetová a televizní reklama - www.promix.cz
  pro firmu Profi - Centrum, Všenory