Kdo a kde jsme      
  Kompletní sortiment   
Střešní krytiny, okna
    Klempířské prvky    
    Sádrokarton, izolace   
    Ceník sortimentu    
Vítáme Vás na stránkách firmy Profi-Centrum - Martin Vávra
Střešní krytiny, okna
  • Betonové střešní tašky BRAMAC a KM BETA poskytují jistotu na nejvyšší úrovni s 30 letou zárukou.Vyrábějí se z vysoce hodnotných přírodních materiálu a barevných pigmentů s využitím nejmodernějších technologií.Samozřejmostí je vyšší odolnost proti povětrnostním vlivům, vyšší životnost s výrazným barevným efektem. Životnost krytiny je 80-100 let.
  • Převážně přírodní materiály tvoří pálené tašky, které vytvářejí optimální kvalitu bydlení. Mají dlouhou životnost,vynikající odolnost vůči UV záření a kyselým dešťům.Zachovávají původní barvu ať režnou,engobu či glazůru.Jsou mrazuvzdorné. Pálené střešní krytiny jsou vhodné pro novostavby, renovace a jakékoliv architektonické styly. Záruka 33 let.Prokázaná trvanlivost je přibližně 80-100 let.
  • Lehké ocelové střešní krytiny ve tvaru tašek jsou vyráběny z žárově zinkované a poplastované oceli s 10 letou zárukou a 30-50 letou životností dle zvolené povrchové úpravy.Krytiny se používají již od 8° minimálního sklonu při celkovém zatížení 5 kg na m2.Dále nabízíme trapézové profily,plech ve svitku s měkkým ocelovým jádrem určeným pro falcování v barevném provedení a pozinku.Veškeré ocelové krytiny se připravují na zakázku v délkách od 0,8-10m s 50% zálohou.Samozřejmostí jsou veškeré doplňky a okapový systém v barvě krytiny.
  • Bitumenové střešní šindele a pásy jsou moderní střešní krytinou,která se snadno přizpůsobí jakémukoliv podkladu a tvaru.Musí se však dodržet pár základních bodů montáže.Pro posouzení kvality šindele je rozhodující jeho složení a především jeho nosná vložka,kterou převážně tvoří skelné vlákno.Proto nabízíme široký výběr typů,tvarů a barev oxidovaných a modifikovaných šindelů.Doporučený sklon 15°- 85°.Záruka je 10-30 let.K šindelům nabízíme odvětrávací prvky, ostatní doplňky vč. OSB desek a plechové lemování v lakovavém hliníku,pozinku a mědi v 1-3m délkách.
  • Originálním řešením na prosvětlení Vašeho pokroví jsou střešní okna. Nejžádanější jsou okna dřevěná, s polyuretanem potažené dřevěné jádro určené do koupelen a plastové stř. okna. Lemování hliníkové, na objednávku měděné a titanozinkové. Vyberte si proto z mnoha typů a velikostí při optimálním sklonu střechy 15 -90°.Doplňky zastiňovací, dekorativní,elektrické ovládání a poradenství samozřejmostí. Záruka na okna, lemování, doplňky 2-10 let.
  • - nahoru -

    Web Design © 2005 Petr Zíka - Internetová a televizní reklama - www.promix.cz
    pro firmu Profi - Centrum, Všenory