Překlady   -   Translations   -   Übersetzungen


fotoVážené dámy a pánové,

Srdečně Vás zdravím a děkuji, že jste navštívili mou webovou stránku.

Jsem inženýrka, vystudovala jsem strojní fakultu Vysoké školy strojní a elektrotechnické v Plzni a dvacet let jsem strávila v plzeňské Škodovce překládáním technických textů. Nyní pracuji jako soukromá překladatelka, eventuálně tlumočnice.

Pracuji s angličtinou a němčinou, mou doménou jsou technické překlady z oblasti strojírenství, výkresy, technické podmínky, postupy, popisy, návody na obsluhu a podobně, jakož i veškerá obchodní korespondence, smlouvy, prospekty, prezentace a jiné.

Ceny za překladatelské práce nabízím následující:
Tlumočnické služby v ČR 160 Kč/hod
 
Tlumočnické služby v zahraničí 1500 Kč/den + pojištění, které zajistí zákazník, s ohledem na to, že je musí zajišťovat pro své zaměstnance
Výjezdy do zahraničí jsou možné po předchozí dohodě alespoň 2 dny předem.
Překlad NJ/AJ >> ČJ160,- Kč/normostránku
 
Překlad ČJ >> NJ/AJ 200,- Kč/normostránku
 
Překlad NJ >> AJ, AJ >> NJ 300,- Kč/normostránku
 
Práce vyřizuji většinou prostřednictvím e-mailu, domnívám se, že tento způsob je dostatečně rychlý a operativní. Věřím, že Vás zaujmou i nabízené ceny.

Moji pomoc mohou ocenit především malé firmy, které mají nepříliš časté kontakty se zahraničím a proto nemají vlastní jazykové specialisty, stejně jako začínající firmy, které svůj stálý personál teprve hledají. Mohu představovat řešení také pro větší zavedené firmy, které své kontakty zvládají většinou vlastními silami, ale jejich úkoly se krátkodobě nahromadily, nebo možná někdo důležitý onemocněl.

Vaše problémy jsou i mé problémy!

Vaše případné další dotazy ráda zodpovím na adrese red.rose@quick.cz

Děkuji Vám za pozornost, kterou jste věnovali těmto informacím.

Ing. Růžena Vaništová
Karlovarská 117
323 17 Plzeň
red.rose@quick.cz