Web azylu pro kočky BOCA v Bukovanech u Kyjova na Jižní Moravě

 


BOCA

utulek.boca@quick.cz
©2003 by M.K.

O nás Naše kočky Virtuální adopce Klasické adopce Jak pomoci Články Vaše dopisy Kontakty Odkazy

Novinky:

29.9.2003 - V srpnu tohoto roku se uskutečnila návštěva naší skvělé sponzorky a kamarádky Jany L. v Bukovanech. Protože s sebou měla digitální fotoaparát, můžeme se s vámi podělit o její zážitky. Více hledejte zde (pozor, odkaz vede mimo stránky, pro návrat klikněte tlačítko "Zpět" ve vašem prohlížeči).
9.3.2003 - Sláva!!! Konečně jsem přidal slibovaný článek o únorové návštěvě azylu v Bukovanech! A samozřejmě jsem doplnil nabídku kočiček o nové přírůstky a nějaké další micáčky, které se nám podařilo zdokumentovat. Tak čtěte a prohlížejte!!! 
20.2.2003 - Minulou neděli proběhl zdárně náš první velký výlet do azylu BOCA. I když jsem sliboval, že fotky a nové informace budou co nevidět, kvůli mému pracovnímu vytížení (nové zaměstnání) si musíte počkat až do soboty. 

 

13.2.2003 - V sekci Články naleznete příspěvek od MK ohledně jeho návštěvy v novém útulky pro psy a kočky v Brně u ZOO. Dojmy jsou poměrně dobré. Kočky jsou ale v klecích, což se Dagmar zrovna nelíbí. Přečtěte a napište nám svůj názor! 
5.2.2003 - Pozor! Exkurze se přesunuje o týden později, neboť většina účastníků využije pouze jednou za rok se opakující možnosti stopovat vlky v Beskydech. No protože máme rádi všechna zvířátka a tato akce má za úkol přispět k jejich ochraně, lze pro tentokrát přimhouřit oko ;-)
2.2.2003 - Už cca pět dní máme odkaz na jednom z nejčtenějších českých kočičích webů - Adélce. Kouknout se můžete přes tento přímý odkaz http://www.volny.cz/kocici-nebe/utulky/boca.htm. Nebo se podívejte na stránky Adélky klepnutím na obrázek vlevo. 
26.1.2003 - Menší změna grafické podoby webu, nový banner a ostatní grafické prvky, definitivně se loučíme se "starým" vzhledem, který kdysi připravil Radek Batelka. Díky!
24.1.2003 - Pořádáme exkurzi k nám do azylu! S největší pravděpodobností se bude konat 9.2.2003 a pojedeme vlakem z Brna (potom autobusem nebo pěšky, podle počasí...). Vynikající možnost poznat situaci přímo na místě!

10.1.2003 - Kočička Terezka dobojovala zápas o svůj život... Byla nemocná již delší dobu, při operačním zákroku se zjistilo, že má v břišní dutině velký nádor, který blokoval například vyměšování a působil velké bolesti. Paní Klimentová se na radu veterináře rozhodla nemocné zvířátko "uspat". Není to lehké rozhodování...