Úvod
Historie a kyvadlo
Kyvadlo jako nástroj
Kdo může komunikovat kyvadlem?
VAROVÁNÍ!!!
Jak pracovnat s kyvadlem?
Základní stavy mysli
Zbytek skript
Růžice pro práci
Na hlavní stranu
|
Základní stavy mysli
Jak je vidět, tak kyvadlo by mělo umět zobrazovat základní odpovědi na naše otázky. Znamená to tedy, že více záleží na nás, na kvalitě a jednoznačnosti otázek, na spojení s duchovním světem, na naší neutralitě atd. než na kyvadle. Proto ten, kdo chce komunikovat s bytostmi z duchovního světa (nemusí to být vždy Vyšší Já), ten se musí, více než na technické zajištění, soustředit na stav mysli. Ten je vždy rozhodující pro přesnou, dlouhodobou a vyrovnanou komunikaci. Zde uvádím několik základních postojů, které je nutno kontrolovat:
Neutralita
Profesionalita
Rozvaha
Formulace odpovědi
Výsledek odpovědi
Kontrola odpovědi
|
Správná formulace otázek
- jedna z důležitých, ale podceňovaných součástí komunikace s bytostmi. Mnohdy na naší otázku existuje několik verzí odpovědí a my bychom měli rozhodovat, která je ta správná. Pokud si nejsme jisti v různých chvílích, pak je vhodné si s bytostmi domluvit nějaký signál, který jasně ukáže na naší chybu či na nejednoznačnost. Domluvte si, že pokud otázka by byla mnohoznačná, ať se kyvadlo pohne šikmo, nikoliv rovně či do stran. Tím budete mít ještě kontrolu nad tím, kam směřujete rozhovor.
Příklad: Na základní otázku - Jaký je počet členů VJ? - lze odpovědět různě -není totiž specifikováno, čí to je VJ? Další příklad nejednoznačné otázky je, když se někdo ptá, zda jde správnou cestou. Pokud však neznáme cíl, je vlastně jedno, jakou cestu jdu. Žádná cesta není špatná, protože na každé můžeme získat zkušenosti a pomoci jiným.
|
|