Úvod
Historie a kyvadlo
Kyvadlo jako nástroj
Kdo může komunikovat kyvadlem?
VAROVÁNÍ!!!
Jak pracovnat s kyvadlem?
Základní stavy mysli
Zbytek skript
Růžice pro práci
Na hlavní stranu
|
Základní stavy mysli
Jak je vidět, tak kyvadlo by mělo umět zobrazovat základní odpovědi na naše otázky. Znamená to tedy, že více záleží na nás, na kvalitě a jednoznačnosti otázek, na spojení s duchovním světem, na naší neutralitě atd. než na kyvadle. Proto ten, kdo chce komunikovat s bytostmi z duchovního světa (nemusí to být vždy Vyšší Já), ten se musí, více než na technické zajištění, soustředit na stav mysli. Ten je vždy rozhodující pro přesnou, dlouhodobou a vyrovnanou komunikaci. Zde uvádím několik základních postojů, které je nutno kontrolovat:
Neutralita
Profesionalita
Rozvaha
Formulace odpovědi
Výsledek odpovědi
Kontrola odpovědi
|
Nutnost vědět, jak by měla vypadat odpověď
- při testování se můžou výklady tazatele odchýlit od posílané informace, protože přesně nespecifikuji, co chci slyšet. Při testování čísel musíme vědět, co chceme znát. Pokud někdo testuje čísla, pak třeba při velkém číslu není třeba znát i jednotky. Mnohdy se někdo při řádech 100 000 zarazí na jednotkách, protože mu něco nevychází. Proto je vždy dobré říci, že to chcete vědět např. na tisíce. Je přece jedno, zda jich bylo 132 287, nebo cca 132 000. To platí i o jiných otázkách, kde odpovědi mohou být zkreslené nepřesnostmi.
Příklad: Při jednom testování jsem chtěl vědět, kolik procent je třeba ještě vyčistit. Vyšlo mě 2 - 3. Vzhledem k tomu, že hraji na celá čísla, tak mi to přišlo divné. Proto jsem to opět protestoval a zjistil jsem, že to je zhruba 2,5. Ještě než jsem se stihl zeptat, proč je to tak, tak mi klientka řekla, že měla před testováním před sebou číslo 2. Mě by vyšlo 3. Proto takovýto kompromis.
|
|