Žirafa

      Domovská stránka
      Kontakt
      Polštářky
      Hračky
      Kapsáře
      Batohy
      Trička
      Školák
      Katalog
      Ceník


      <<  <  9  >>
      1 2 3 4 5 6 7 8 9
<<  <  9  >>

Dorotka


Barevné provedení:
viz obrázek

Z jakých materiálů se vyrábí?
Kapsář DOROTKA je vyroben z bavlněných potištěných a jednobarevných keprů, 0,5 cm silného molitanu (ten tvoří měkké jádro základních dílů kapsáře), netkané textilie a postřiženého plyše. Hlava Dorotky je naplněna dutým silanizovaným vláknem, které patří k nejkvalitnějším vycpávkovým materiálům. Obličej je natištěn zdravotně nezávadnými barvami na bavlněný úplet. Ke kapsáři jsou našity gumičky pro dobré vypnutí při zavěšení.

Jak o výrobek pečovat?
Všechny výrobky lze prát v automatické pračce do 40° C. Ruční praní a praní ve vířivých pračkách nedoporučujeme. Při žehlení nesmí teplota žehličky překročit 110° C. Žehlí se pouze bavlněné části kapes - kepry.

Kam je kapsář určen?
Kapsář DOROTKA je určen jako doplněk do interiérů dětských pokojů, mateřských škol, dětských domovů a podobných zařízení. Svou barevností a výtvarným řešením napomáhá rozvíjet estetické cítění, utvářet vztah k prostředí, ve kterém dítě vyrůstá a formuje svoji osobnost. Výrobky jsou určeny k montáži na zeď nebo nábytek. Zvláště při aplikaci na nábytek (např. dveře od skříně) se nabízí možnost oživení staršího interiéru. Na kapsáři se objevují i didaktické prvky: poutka s tkaničkou, knoflíky. Děti si zde mohou cvičit své motorické dovednosti.