Jezevčík

      Domovská stránka
      Kontakt
      Polštářky
      Hračky
      Kapsáře
      Batohy
      Trička
      Školák
      Katalog
      Ceník


      <<  <  3  > >>
      1 2 3 4 5 6 7 8 9
<<  <  3  >  >>

Jezevčík


Rozměr: délka 160 cm

Barevné provedení:
viz obrázek

Z jakých materiálů se vyrábí?
Kapsář JEZEVČÍK je vyroben z bavlněných potištěných a jednobarevných keprů, 0,5 cm silného molitanu (ten tvoří měkké jádro základních dílů kapsáře), netkané textilie a postřiženého plyše. Hlava a ocásek jezevčíka jsou naplněny dutým dutým silanizovaným vláknem, které patří k nejkvalitnějším vycpávkovým materiálům. Obličej je natištěn zdravotně nezávadnými barvami na bavlněný úplet. Všechny díly kapsáře jsou olemovány černým bavlněným proužkem. Hlava je snímatelná. Na zadní části hlavy je našito poutko, stejně jako u ostatních dílků kapsáře. Celý výrobek je navlečen na tyčm která není součástí naší nabídky.

Jak o výrobek pečovat?
Všechny výrobky lze prát v automatické pračce do 40° C. Ruční praní a praní ve vířivých pračkách nedoporučujeme. Při žehlení nesmí teplota žehličky překročit 110° C. Žehlí se pouze bavlněné části kapes - kepry.

Kam je kapsář určen?
Kapsář JEZEVČÍK je určen jako doplněk do interiérů dětských pokojů, mateřských škol, dětských domovů a podobných zařízení. Svou barevností a výtvarným řešením napomáhá rozvíjet estetické cítění, utvářet vztah k prostředí, ve kterém dítě vyrůstá a formuje svoji osobnost. Výrobky jsou určeny k montáži na zeď. Atypickým prvkem kapsáře je hlavička (opatřená poutkem) navlečená na tyč. Dítě ji jednoduchou manipulací sejme z tyče a vezme si ji sebou např. do postýlky, kde plní funkci polštářku - mazlíka.