Žirafa

      Domovská stránka
      Kontakt
      Polštářky
      Hračky
      Kapsáře
      Batohy
      Trička
      Školák
      Katalog
      Ceník


      <<  <  8  >>
      1 2 3 4 5 6 7 8 9
<<  <  8  >>

Žirafa


Rozměr: 34x154 cm velká: krk + hlava + 2x kapsa 34x34 cm

Barevné provedení:
viz obrázek

Z jakých materiálů se vyrábí?
Kapsář ŽIRAFA je vyroben z bavlněných potištěných a jednobarevných keprů, 0,5 cm silného molitanu (ten tvoří měkké jádro základních dílů kapsáře), netkané textilie a postřiženého plyše. Hlava žirafy je naplněna dutým silanizovaným vláknem, které patří k nejkvalitnějším vycpávkovým materiálům. Obličej je natištěn zdravotně nezávadnými barvami na bavlněný úplet. Všechny díly kapsáře jsou olemovány černým bavlněným proužkem. Hlava je snímatelná, připíná se k vrchní části kapsáře třemi knoflíky. Na všech rozích kapsáře jsou našity gunmičky pro dobré vypnutí při zavěšení. Ke kapsáři jsou našity gumičky pro dobré vypnutí při zavěšení. Ke kapsáři jsou přibaleny úchytky (8 ks - velká žirafa, 4 ks - malá žirafa) a letáček s popisem.

Jak o výrobek pečovat?
Všechny výrobky lze prát v automatické pračce do 40° C. Ruční praní a praní ve vířivých pračkách nedoporučujeme. Při žehlení nesmí teplota žehličky překročit 110° C. Žehlí se pouze bavlněné části kapes - kepry.

Kam je kapsář určen?
Kapsář ŽIRAFA je určen jako doplněk do interiérů dětských pokojů, mateřských škol, dětských domovů a podobných zařízení. Svou barevností a výtvarným řešením napomáhá rozvíjet estetické cítění, utvářet vztah k prostředí, ve kterém dítě vyrůstá a formuje svoji osobnost. Výrobky jsou určeny k montáži na zeď nebo nábytek. Zvláště při aplikaci na nábytek (např. dveře od skříně) se nabízí možnost oživení staršího interiéru. Na kapsáři se objevují i didaktické prvky: poutka s tkaničkou, knoflíky. Děti si zde mohou cvičit své motorické dovednosti.