Mašinka

      Domovská stránka
      Kontakt
      Polštářky
      Hračky
      Kapsáře
      Batohy
      Trička
      Školák
      Katalog
      Ceník


      <<  <  6  >  >>
      1 2 3 4 5 6 7 8 9
<<  <  6  >  >>

Mašinka


Rozměr: délka 160 cm

Barevné provedení:
viz obrázek

Z jakých materiálů se vyrábí?
Kapsář MAŠINKA je vyroben z bavlněných potištěných a jednobarevných keprů, 0,5 cm silného molitanu (ten tvoří měkké jádro základních dílů kapsáře), netkané textilie a postřiženého plyše. Všechny díly kapsáře jsou olemovány černým bavlněným proužkem. Na kapsáři jsou připevněna suchým zipem kolečka s barevnými středy. Jsou vyrobena z postřiženého plyše, polyesteru a netkané textilie. K sobě jsou připnuta knoflíky. Na horní části kapsáře jsou našita poutka. Celý výrobek se navléká na tyč, která není součástí nabídky. Celý výrobek je navlečen na tyčm která není součástí naší nabídky.

Jak o výrobek pečovat?
Všechny výrobky lze prát v automatické pračce do 40° C. Ruční praní a praní ve vířivých pračkách nedoporučujeme. Při žehlení nesmí teplota žehličky překročit 110° C. Žehlí se pouze bavlněné části kapes - kepry.

Kam je kapsář určen?
Kapsář MAŠINKA je určen jako doplněk do interiérů dětských pokojů, mateřských škol, dětských domovů a podobných zařízení. Svou barevností a výtvarným řešením napomáhá rozvíjet estetické cítění, utvářet vztah k prostředí, ve kterém dítě vyrůstá a formuje svoji osobnost. Výrobky jsou určeny k montáži na zeď. Děti si procvičí své motorické schopnosti, vytříbí vkus a podpoří svoji fantazii.